“Vecgada skrējiens” 31.decembrī plkst.12:00

Ceturtdien, 31. decembrī, plkst. 12:00 pie Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola halles ieejas, ar tradicionālo salūtu tiks dots STARTS ikgadējām sacensībām "Vecgada skrējiens", kas tiek organizēts tautas sporta pasākuma "Nāc un sporto!" ietvaros sadarbībā ar Ventspils Maratona klubu un Olimpisko centru „Ventspils”.

Sacensībās aicināti piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma. Katrs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci – no 1 līdz 5 kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli – sievietēm 3 km un vīriešiem 5 km.

Katrs dalībnieks saņems unikālu piemiņas sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēs atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli – sešas ātrākās sievietes 3 km un sešus vīriešus 5 km distancē. 

Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī relaksēties basketbola halles pirtī.

„Vecgada skrējienam” ir sava vēsture, kuru pirms vairāk kā divdesmit gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Priecē tas, ka ar katru gadu skrējiens gūst aizvien lielāku popularitāti un ik gadu pulcē dalībnieku skaitu, kas tuvojas trīs simtiem. "Vecgada skrējienā" piedalās ne tikai ventspilnieki, bet arī skrējēji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām. 

Dalībnieku pieteikšanās skrējienam basketbola hallē no plkst. 10:00. Lūgums saņemt numurus ierasties laicīgi. Dalība skrējienā bezmaksas. Papildus informācija pa tālr. 63624412 vai zvanīt Aigaram Matisonam 29217674

Sacensības organizē Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Ventspils Maratona klubu un Olimpisko centru „Ventspils”.

Organizatori pateicas sportistiem un ģimenēm par iesaistīšanos sporta aktivitātēs un novēl Priecīgus Ziemassvētkus un sportisku Jauno 2016. Olimpisko gadu!