FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumu video konkurss

Latvijas Automoto biedrība sadarbībā ar Starptautisko automobiļu federāciju (FIA) no 2015. gada 30. marta līdz 30. septembrim rīko video klipu konkursu, kuros vizuāli tiktu atspoguļoti FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumi. Konkursu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija un Latvijas Automobiļu federācija.

Projekta mērķis ir atraktīvā, vizuāli interesantā formā veicināt satiksmes dalībnieku izpratni par FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumu regulāras ievērošanas nozīmi, piedaloties ceļu satiksmē, un palielināt jauniešu, kā nozīmīgas konkursa mērķauditorijas izpratni par satiksmes drošības nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Konkursā aicināti piedalīties visi satiksmes dalībnieki, it īpaši jaunieši, kuri, veidojot video klipus, vēlas stiprināt satiksmes drošību.

Konkursa dalībnieki tiek aicināti sagatavot video klipu par vienu vai vairākiem FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumiem, izveidot katra klipa saukli un sagatavot tā idejas aprakstu. Materiāli ir jānosūta uz e-pasta adresi [email protected] līdz 2015. gada 15. septembrim. Konkursa darbus vērtēs žūrija, kurā būs gan LAMB, gan citi satiksmes drošības eksperti. Vērtēšana notiks balstoties uz konkursa nolikumu un vērtēšanas metodoloģiju, kuras pamatā ir punktu sistēma.

 Labākie video klipu autori saņems naudas balvas par kopējo summu 5000 eiro.

Neskaidros jautājumus par konkursa norisi un dalību tajā jāsūta uz e pastu [email protected] vai jāzvana 1888.

Plašāka informācija http://www.lamb.lv