Aicina pieteikties vokālistu konkursam par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu

3. Starptautiskā vokālistu konkurss par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu, norisināsies Venstpilī no 1. – 3. augsutam.

Konkursa mērķis ir godināt ievērojamās novadnieces operdziedātājas Alīdas Vānes piemiņu un  popularizēt latviešu mūziķu sasniegumus pasaulē, rosināt interesi par akadēmisko dziedāšanu, atklāt jaunus, talantīgus izpildītājmāksliniekus un veicināt viņu profesionālās karjeras izaugsmes iespējas.

Konkursa žūrijas darbu šogad vadīs pasaulē pazīstamā Latvijas operas zvaigzne – Maija Kovaļevska. Dziedātājiem būs iespēja sacensties par diplomiem un pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas, bet konkursa uzvarētājs – 1500 eiro vērto operdziedātājas Alīdas Vānes balvu.

Lai padarītu konkursu interesantāku un profesionāli nozīmīgāku, konkursa 2. kārtas dalībniekiem (izņemot konkursa finālistus), dāvāsim iespēju piedalīties Maijas Kovaļevskas vadītajā vokālā meistarklasē, savukārt laureātiem un labākajiem dziedātājiem būs iespēja uzstāties koncertos Venstpilī un Rīgā. Priecāsimies ar jums tikties Ventspilī no 1. līdz 4. augustam.

2017. gadā 3.Starptautiskais vokālistu konkurss par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu pulcēs operdziedātājus no dažādām valstīm vecuma grupā no 18 – 33 gadiem. Nepalaid garām arī tu savu iespēju! Konkursā gūtā pieredze būs droša investīcija tavas karjeras izaugsmē!

Konkursu organizē Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs. Konkursu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pieteikuma anketa pieejama šeit

Konkursa nolikums pieejams šeit