Ventspils Jaunrades nama pulciņš „Jaunie korespondenti” aicina jauniešus piedalīties konkursā

Ventspils Jaunrades nama pulciņš „Jaunie korespondenti” aicina Ventspils skolu 7.-12. klašu audzēkņus piedalīties sacerējumu konkursā „Manas mīļākās brīvā laika pavadīšanas iespējas Ventspilī”. Protams, labākie sacerējuma rakstītāji tiks arī pie vērtīgām balvām!

Ventspilī jauniešiem ir dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, piemēram, Ventspils Jaunrades namā un Digitālajā centrā apmeklēt savām interesēm atbilstošus pulciņus, Sporta skolā „Spars” un sporta klubos – trenēties dažādos sporta veidos, Mākslas skolā apgūt mākslu, bet Mūzikas skolā – mūziku, savukārt Kultūras centrā iesaistīties dažādos amatiermākslas kolektīvos. Protams, ir arī daudz citu veidu, kā atpūsties – varbūt kādam brīvo laiku patīk pavadīt skeitparkā, citam – braukt ar velosipēdu pa Ventspils veloceliņiem, bibliotēkā lasīt grāmatas, piedalīties dažādos pasākumos, doties uz slidotavu vai piedzīvojumu parku, pastaigā gar jūru un citur. Lai noskaidrotu, kā skolēni pavada savu brīvo laiku, aicinām piedalīties sacerējumu rakstīšanas konkursā „Manas mīļākās brīvā laika pavadīšanas iespējas Ventspilī”. Priecāsimies saņemt arī ieteikums, kādas iespējas brīvā laika pavadīšanai vēl būtu interesantas un saistošas jauniešiem mūsu pilsētā.

Darbi jāiesūta elektroniski e-pastā [email protected] līdz 18. aprīlim.

Sacerējumi tiks izvērtēti un uzvarētājus paziņos 3. maijā pulciņa „Jaunie korespondenti” facebook lapā un Ventspils Jaunrades nama mājaslapā www.jaunradesnams.lv. Ar katru uzvarētāju konkursa rīkotāji sazināsies arī personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Seši labākie darbi tiks publicēti Ventspils Jaunrades nama pulciņa „Jaunie korespondenti” facebook lapā, kā arī Ventspils jauniešu portālā jauniesi.ventspils.lv. Labāko darbu autori saņems balvu no Olimpiskā centra „Ventspils”, Ventspils Jaunrades nama vai Escape room „Jūras vilka ligzda”, 

Konkursa atbalstītāji: Ventspils Jaunrades nams, SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils””, SIA „DanaR” Escape room „Jūras vilka ligzda”. 

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Informāciju sagatavoja: 
Ventspils Jaunrades nama
pulciņa „Jaunie korespondenti” dalībnieki