Jauniešu studija „BaMbuss” organizē bezmaksas neformālās izglītības apmācības par brīvprātīgo darbu!

Dalība apmācībās Tev sniegs iespēju labāk iepazīt sevi un citus jauniešus, realizēt savas idejas un potenciālu, iepazīt brīvprātīgo darbu un tā sniegtās iespējas, gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas, interesanti un noderīgi pavadīt laiku, strādājot komandā un atsevišķi. Apmācības plānotas 2 daļās – teorētiskās apmācības un praktisks brīvprātīgais darbs jauniešu studijas „BaMbuss” un Latvijas mēroga pasākumos

Apmācības notiks 3 grupās (katra vairākās daļās) laika posmā no 27. novembra līdz 5. decembrim! Izvēlies sev piemērotāko! (Tā kā dalībnieku skaits katrā grupā ir ierobežots, norādi savu primāro un sekundāro izvēli):

1. grupa „Strukturēts brīvprātīgais” 27. līdz 31. oktobris 

2. grupa „Brīvprātīgais darbs zem lupas” 20. līdz 22. un 26. līdz 27.novembris (pieteikšanās http://goo.gl/forms/u5DgrNHPaa līdz 13.novembrim).

3. grupa „Brīvprātīgais darbs no A līdz Z” – 4. līdz 5. un 18. līdz 20. decembris (pieteikšanās http://goo.gl/forms/PUicIRyS38 līdz 27.novembrim).

Apmācību dalībnieku skaits ierobežots. Apmācības notiks vairākās daļās, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties visās apmācību dienās! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties visās apmācību aktivitātēs. 
Apmācības ir BEZ MAKSAS! 

Rezultāti tiks paziņoti katram personīgi uz e-pastu trīs dienu laikā pēc pieteikšanās noslēguma. 

Sīkāka informācija pie Jauniešu studijas „BaMbuss” vadītājas Līgas Siliņas 25155205/[email protected]l.com. 
Apmācības tiek organizētas projekta "Kopīga rītdiena" (Nr. 2012.EEZ/PP/1/MAC/160) ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija