Ventspils Tehnikumā svinīgā gaisotnē tiks atzīmēti valsts svētki

Šī gada 3. maijā no plkst. 11.00 līdz 13.00 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā (Saules ielā 15) notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums “Lai baltās darbdienās balti svētki ir”, uz kuru aicinām Ventspils jauniešus.

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt dažādus priekšnesumus – uz skatuves tiks lasīta dzeja, izskanēs latviešu populārākās dziesmas, kā arī uzstāsies Ventspils popgrupa “Jūras akmentiņi” un Ventspils Tehnikuma jauniešu koris.

Virtuālās realitātes brillēs tiks audiovizuāli atskaņota mūsu valsts himna, nodrošinot Dziesmu svētku klātesamības sajūtu. Ikviens pasākuma apmeklētājs varēs piedalīties arī zīmējumu kolāžas “Mēs veidojam Latviju” tapšanā!

Tiem, kuri vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas, esam sagatavojuši viktorīnu par Latvijas nozīmīgākajiem vēstures notikumiem un faktiem. Tāpat pie mums viesosies Zemessardzes 46. bataljona pārstāvji, kuri labprāt tiksies ar ikvienu mūsu valsts patriotu.

Protams, kā jau īstos svētkos, pie glīti klāta galda ar balto galdautu, varēsim baudīt latviešu tradicionālos ēdienus un svinīgā noskaņā, izmantot mirkli, lai sanāktu kopā, svinot mūsu brīvību!

Pasākuma apmeklēšanai skolēnu grupām nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās: https://forms.gle/ayQBaM3LFz4xQdec8

Pasākumu līdzfinansē Ventspils valstspilsētas dome.

Gaidīsim ciemos!