Ghetto Games meklē jauno Ghetto TV seju!

Ghetto Games šajā 2023.gada vasarā, piedzīvos savu 15.gadu jubilejas sezonu! Sezona solās būt pilna pārsteigumiem ne tikai spēlētājiem, bet arī skatītājiem! Plānots rīkot pasākumus visā Baltijā. Bet rudenī doties otrajā Eirolīgas tūrē, kopā ar Ghetto Football!

Ghetto TV sejas līdz šim ir attīstījušas Ghetto TV youtube kanālu un tā raidījumus, intervējušas jaunās sporta zvaigznes un arī Latvijā atpazīstamas perosnības. Piedzīvoti arī vairāki, sadarbībās ietvaros, veikti projekti un gada balvas. Pēdējo gadu spilgtākais, populārākais raidījums ir  “Pacel Trubu”, kurš ir nesis jaunas vēsmas youtube kanālā. Raidījumu vadīja Lauris Zalāns un Sintija Leimane, kuri paši to arī   producējā, un, plānoja. Trešā sezona raidījumam vēl nav piedzīvota, bet kā saka raidījuma vadītāji “Kas to, lai zin..”

Ghetto Games aicina pieteikties jauniešus vecumā no 14-25 gadiem, lai iespējams piepildītu savu sapni nostāties kameras priekšā, vadīt savu pirmo raidījumu, veidotu sociālo tīklu saturu un intervijas. Ja sevī saskati jauno žurnālistu, video satura veidotāju, dromi pateikt savu viedokli, varbūt kādu sasmīdināt vai spēju iziet no neveiklām situācijām, tad šis ir priekš tevis! Piedzīvo neaizmirstamu vasaru!

PIESAKIES ŠEIT!

Pieteikties vari līdz 9.februārim!

Otrās atlases kārtas dalībnieki tiks aicināti klātienē uz sarunu un radošiem uzdevumiem!