Oktobrī jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem plašs mācību un citu izaugsmes iespēju klāsts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 2022. gada oktobrī jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem piedāvā plašu mācību un citu iespēju klāstu. JSPA konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – iekļaušanai”, pasākumi #ErasmusDienu un kampaņas Time to Move ietvaros, starptautiska apmaiņas vizīte Portugālē un mācības Slovākijā – tikai dažas no piedāvātajām izaugsmes iespējām.

Izvēlies sev piemērotāko!

Konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – iekļaušanai”
Ikviens jaunatnes jomā iesaistītais aicināts pieteikties JSPA konferencei “Nākamais solis darbā ar jaunatni – iekļaušanai”, kas norisināsies 5. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā.
Tās laikā būs iespēja gūt iedvesmu un jaunas idejas darbam ar jaunatni, klātienē satikt jomas ekspertus un uzzināt starptautisku pieredzi no ārvalstu ekspertiem.
Pieteikšanās konferencei līdz 27. septembrim (ieskaitot), aizpildot anketu. Aktuālā informācija par konferences programmu tiks publicēta jaunatne.gov.lv mājaslapā.

#ErasmusDienas 2022 un kampaņa Time to Move
Jaunieši un jaunatnes jomā iesaistītie aicināti piedalīties daudzveidīgos un daudzskaitlīgos #ErasmusDienu 2022 pasākumos, kas norisināsies no 13. līdz 15. oktobrim Latvijā un citviet Eiropā! To laikā būs pieejams plašs pasākumu klāsts par programmas “Erasmus+” aktualitātēm, iespējām un ieguvumiem, kā arī tiks atzīmēta “Erasmus+” 35. gadadiena.
Oktobrī Latvijā un visā Eiropā jauniešiem būs iespēja piedalīties arī jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas Time to Move aktivitātēs – dažādos pasākumos un konkursos.
Vairāk par konkursu un dalību tajā iespējam uzzināt Time to Move oficiālajā tīmekļa vietnē.

Mācības jauniešiem un jaunatnes jomas pārstāvjiem
Jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem ar pieredzi programmu “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” neformālās izglītības projektos aicināti pieteikties JSPA organizētām “EuroPeers” jeb vienaudžu izglītotāju tīkla mācībām.
Tās divu dienu garumā norisināsies no 7. līdz 8. oktobrim Siguldā. Pieteikšanās līdz 28. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Tāpat JSPA piedāvā iespēju pieteikties starptautiskām mācībām, kas norisināsies 2022. gada oktobrī un novembrī. Tās organizē programmas “Erasmus+” ārvalstu nacionālās aģentūras Portugālē, Slovākijā, Čehijā un Lietuvā sadarbībā ar “SALTO YOUTH” resursu centru.

Vairāk informācijas meklē: https://jaunatne.gov.lv/