Mācību gada noslēgumā muzikāli pasākumi Lielajā laukumā

Šī mācību gada pēdējo dienu 31.maiju skolēni un pedagogi atzīmēs ar pasākumiem Lielajā laukumā un koncertzālē “Latvija”. Jau no plkst. 16:00 aicināti visi interesenti uz skolu koru lielkoncertu. Tajā piedalīsies ap 400 skolu koristu. Bet no plkst. 17:00 līdz 18:30 notiks bērnu un jauniešu mūzikas un deju grupu, ansambļu koncertu.

Pasākumu viesis būs komponists Jānis Lūsēns un viņa daiļrade izmantota koncertu repertuārā. Būs arī iespēja piedalīties sarunā ar komponistu, kas notiks koncertzāles “Latvija” telpās, un to vadīs Ventspils skolu koru virsdiriģents Ints Teterovskis.

Lielajā laukumā varēs sastapt mūsu jaunos uzņēmējus, kuri izveidojuši skolēnu mācību uzņēmumus, un iegādāties skolēnu ražotās preces. Mākslas skolas audzēkņi, J. Lūsēna skaņdarbu iedvesmoti, ir radījuši vizuālās mākslas darbus un tos Lielajā laukumā varēs apskatīt izstādē. Ventspils tehnikums un viņu draugi būs parūpējušies, lai apmeklētāji un dalībnieki var iegādāties veselīgus kokteiļus, tāpat būs atvērta kafejnīca “Otto”.

Vakara noslēgumā izglītības iestāžu pedagogi un darbinieki pulcēsies koncertzālē, lai baudītu koncerprogrammu “Satikt Čaku”, kurā piedalās J.Lūsēns, kā arī dziedātāji Z.Muktupāvels un J.Strazdiņš.

Aicinām būt kopā un ar skanīgām dziesmām svinēt mācību gada noslēgumu un iesoļot vasarā!