Rīgā jau piekto gadu norisināsies ielu sporta konference “Medicines for World’s Ghettos”, kur šī gada galvenā tēma būs digitālais darbs ar jauniešiem

Jau šī gada 24. un 25. februārī norisināsies starptautiskā ielu sporta konference “Medicines for World’s Ghettos” Eiropā.
Konference norisināsies jau piekto gadu, un galvenais temats šogad būs “Digitālais darbs ar jauniešiem digitālajā vidē” un ar to saistītie aspekti. Konference tiek īstenota  Eiropas Jaunatnes gada ietvaros, lai vērstu sabiedrības uzmanību pandēmijas seku radītajām akūtajām problēmām ar ko saskaras jaunieši ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā un kopīgi rastu risinājumus.

Mājsēdes perioda ienestās pārmaiņas mūsu ikdienā nepaliek bez sekām, īpaši jauniešiem, kuri enerģiju un emocijas pieraduši izpaust caur sportiskām aktivitātēm, socializēšanos un citās ikdienas dzīves aktivitātēs. Svarīgi ir zināt, kā sasniegt šos jauniešus un kā kvalitatīvi ar viņiem komunicēt. Konferences laikā tiks apspriestas tādas tēmas kā:

  • E-sports,
  • Youtoube, Tiktok utilizācija,
  • Sporta influenceru nozīme,
  • Emocionālā un fiziska veselība digitālajā laikmetā,
  • Ielu sporta aktualitātes Eiropā.

Sports uzlabo sociālo un kultūras dzīvi, savedot kopā sabiedrības grupas un indivīdus. Sports palīdz pārvarēt atšķirības un veicina sadarbību, tādējādi laužot aizspriedumus, stereotipus, kultūras atšķirības, neziņu un diskrimināciju.

“Medicines for World’s Ghettos” konferences virsmērķis ir attīstīt pasaules ielu sporta un kultūras sadarbības platformu un nodrošināt jauniešu pārstāvniecību un viņu interešu aizstāvību ES līmenī, lai dalītos biedrības labās prakses piemēros ar citām valstīm, kā arī veicinātu sadarbības platformas ielu kultūras un sporta aktivitāšu organizāciju sadarbību un pieredzes apmaiņu vēl labāka darba ar jauniešiem veikšanai.

Konference norisināsies tiešsaistē – programma un reģistrācija pieejama www.conference.ghetto.lv

Biedrība STREETBASKET katram konferences dalībniekam izsniegs kvalifikācijas celšanas sertifikātu – apliecinājumu par noklausītajām tēmām un stundām.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.