Pagarināta pieteikšanās konkursam “Ventspils IT izaicinājums”

Ņemot vērā skolotāju un dalībnieku ieteikumus, pieteikšanās konkursam ”Ventspils IT izaicinājums” tiek pagarināta līdz 19. novembrim. Finālisti tiks paziņoti 26. novembrī, savukārt fināla norises datumi visām grupām paliek nemainīgi.

Aktualizēti konkursa norises posmi:
1. atlases kārta – no 28. septembra līdz 19. novembrim;
1. kārtas rezultātu paziņošana – 26. novembrī;
2. fināla kārta:
A grupa – 6. decembris, 1. – 3. klases skolēni no Latvijas;
B grupa – 7. decembris, 4. līdz 6. klases skolēni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas:;
C grupa – 8. decembris,  7. līdz 9. klases skolēni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas;
D grupa – 9. decembris, 10. līdz 12. klases skolēni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Tiešsaistes apbalvošanas ceremonija – 10. decembris.

Konkursa ”Ventspils IT izaicinājums” finālistiem būs iespēja cīnīties par vērienīgu naudas balvas fondu 15 000 EUR apmērā un tajā šogad naudas balvas paredzētas arī aktīvākajām skolām 500 EUR katrā vecuma grupā. Šogad papildus godalgotajām vietām tiks izvēlēta arī žūrijas simpātija – komanda, kas ir parādījusi kvalitatīvu sniegumu, bet pēc punktu kopsummas nav ierindojusies starp trīs labākajām.

Pieteikties aicināts ikviens 1. – 12. klases skolēns, kurš vēlas ar praktisku un radošu uzdevumu palīdzību gūt priekštatu par dažādām IT profesijām, kā arī lieliski pavadīt laiku, piedaloties aizraujošā un izglītojošā piedzīvojumā. Skolēniem jāizveido trīs cilvēku komanda un jāpiesaista savai komandai pieaugušais, kas var būt gan skolotājs, gan kāda dalībnieka vecāks. Lai pieteiktos, komandai ir jāveic organizatoru izstrādātie 1. kārtas uzdevumi.

Konkursa reģistrācijas anketa, uzdevumi, nolikums un sīkāka informācija ir atrodami konkursa mājas lapā www.ventspilsitc.com. Aktuālā informācija pieejama arī sociālajos tīklos Instagram un https://www.facebook.com/ventspilsitc
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā var rakstīt uz e-pastu: [email protected].