Aicina pietiekties ģimeņu un grupu darbnīcām “Tehnotopia”

Sākoties atvaļinājumu laikam un skolēnu vasaras brīvlaikam, Ventspils Digitālais centrs sagatavojis nebijušu piedāvājumu ģimenēm un grupām – izzinošas un aizraujošas darbnīcas “Tehnotopia”. Darbnīcas lieliski papildinās dzimšanas dienas svinības vai kādu citu pasākumu, kā arī būs lieliska brīvā laika pavadīšanas iespēja.

“Tehnotopia” ietvaros tiek piedāvātas 16 dažādas nodarbības, kurās būs iespēja jautri pavadīt laiku, gūt jaunas zināšanas fizikas, STEM, programmēšanas, 3D modeļu veidošanas un citās jomās, kā arī izpausties radoši un attīstīt loģisko domāšanu.

Ventspils Digitālais centrs piedāvā gan izbraukuma darbnīcas, sniedzot iespēju nodarbību noorganizēt ārpus Digitālā centra telpām, gan klātienē, Akmeņu ielā 3. Darbnīcām reģistrēties var grupa vai ģimene līdz 12 cilvēkiem un tās tiek piedāvātas dažādām vecuma grupām, sākot no 5 gadu vecuma. Darbnīcas pieejamas no pirmdienas līdz sestdienai, nodarbības ilgums ir 90 minūtes un cena par nodarbību sākot no 60 EUR, neatkarīgi no dalībnieku skaita. Izbraukuma darbnīcām papildus tiek piemērota maksa par ceļa izdevumiem,kas tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā attālumu un nodarbības veidu.

Pieteikties darbnīcām iespējams, aizpildot reģistrācijas anketu – www.adre.se/tehnotopia. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālā centra Pieaugušo izglītības programmu vadītāju Daci Bergmani pa tālruni: 63607607 vai e-pastu: [email protected].