Brīvprātīgā no Francijas organizēs pasākumus Jauniešu mājā

Aprīlī savu brīvprātīgo darbu Ventspilī uzsāks veikt Eiropas brīvprātīgā jauniete Lūsija Milua (Lucie Miloua) no Bordo (Francija). Lūsija aprīlī piedāvās jauniešiem un citiem interesentiem dažāda veida pasākumus.

Turpinot iesāktās tradīcijas kopā brīvprātīgajiem apgūt svešvalodas, būs iespēja Lūsijas vadībā piedalīties franču valodas nodarbībās. Pirmā tiešsaistes nodarbība notiks ceturtdien, 1.aprīlī, plkst. 18:00.

Pasākums būs pieejams ikvienam interesentam Ventspils Jauniešu mājas sociālo mediju platformās Facebook un Instagram. Piedaloties pirmajā tiešsaistes valodu nodarbībā, dalībniekiem būs iespēja pieteikties uz nodarbību grupām, kā arī izvēlēties sev piemērotu dienu un laiku valodas apgūšanai. Franču valodas nodarbības tiks organizētas grupās un notiks Zoom platformā. Valodas nodarbības ir atvērtas visiem interesentiem bez vecuma ierobežojuma. Tās tiks vadītas angļu valodā un būs bez maksas.

Kā otrais pasākums tiks rīkots “Franču kulinārijas vakars”. Tas notiks 8.aprīlī plkst. 18:00 tiešsaistē Ventspils Jauniešu mājas sociālo mediju platformās Facebook un Instagram. Kultūras vakarā visi interesenti varēs tuvāk iepazīt jauno brīvprātīgo un nesteidzīgā gaisotnē franču mūzikas pavadījumā, apgūt klasiskās franču ēdienu receptes. Lai ikviens varētu gatavot kopā ar Lūsiju, nepieciešamo produktu saraksts tiks iepriekš norādīts pasākuma aprakstā. Iesakām iepazīties ar pasākuma aprakstu laicīgi, lai veiksmīgāk sagatavotos kopīgam kulinārijas piedzīvojumam.

Lūsija nu jau būs 30. brīvprātīgā, kas viesojas Ventspils Jauniešu mājā un īsteno savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu. Pirms mēneša Jauniešu mājā brīvprātīgā darba projektu uzsāka Alessandra no Itālijas, kura organizē itāļu valodas nodarbības, kā arī 30.martā organizē “Itāļu kultūras vakaru”.