18. novembrī plkst. 16.00 koncertzālē “Latvija” priekšnesumu sniegs vokālā grupa “FRAMEST”

No 3. novembra plkst. 12.00 koncertzāles “Latvija”, teātra nama “Jūras vārti”, Ventspils Kultūras centra un Olimpiskā centra “Ventspils” kasēs, kā arī “Biļešu Paradīzes” interneta vietnē www.bilesuparadize.lv būs pieejamas bezmaksas ieejas kartes uz Valsts svētku koncertu.

Šī gada valsts svētku koncertā 18. novembrī plkst. 16.00 koncertzālē “Latvija” priekšnesumu sniegs vokālā grupa “FRAMEST”. Īpaši svētkiem gatavotajā programmā būs dzirdamas gan latviešu komponistu Raimonda Paula un Zigmara Liepiņa skaņdarbu aranžijas, gan latviešu tautasdziesmu apdares. Vokālistiem pievienosies pavadošā grupa – kontrabasists Toms Poišs un sitaminstrumentālists Krišjānis Bremšs.

Vokālā grupa “FRAMEST” pastāv kopš 2005. gada, un to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors) un Jānis Ķirsis (baritons).

“FRAMEST” sasniegumu sarakstā ir koncerti Latvijā un ārzemēs, tomēr vislielāko atpazīstamību grupa ieguva 2012. gada vasarā, piedaloties starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā “Jaunais Vilnis”. Mūziķu repertuārs ir ļoti plašs. Grupas koncertos izskan gan pašu, gan citu komponistu skaņdarbi – no klasikas un džeza līdz pop un citiem mūzikas žanriem oriģinālos
a capella izpildījumos