Jauniešiem panākumi Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū

Sestdien, 7. decembrī, Ventspils jaunie uzņēmēji ar labiem sasniegumiem piedalījās Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgū CITS BAZĀRS, kas notika Rīgas tirdzniecības centrā “Domina Shopping”.

Starp 270 SMU no visas Latvijas dalībnieku atlasi izturēja un piedalījās arī 7 Ventspils SMU, no kuriem žūrija atzinīgi novērtēja:

•    "Bullroarer" (ražo rotaļlietu – vēsturisku aborigēnu saziņas līdzekli, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, skolotāja Anita Jozus) ieguva balvu nominācijā "Uz zināšanām balstīts produkts", savukārt vēl divās nominācijās – "Labākais stends" un "Inovatīva biznesa ideja" – žūrija šo uzņēmumu izvirzīja kā balvas pretendentu,
•    "Rozītes" (ražo karameles, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, skolotāja Anita Jozus) – bija viens no komerciāli veiksmīgākajiem uzņēmumiem,
•    "PaRoLo" (ražo matu gumijas, Ventspils Jaunrades nams, skolotāja Agita Bergmane) – bija pretendents uz balvu nominācijā "Labākā pārdošanas komanda". 

Tirgošanās pieredzi un noderīgas atsauksmes ieguva arī Jaunrades nama SMU “Namiņš” (pašu gatavotas spēles un citas noderīgas lietas no atkārtoti izmantotiem materiāliem), Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas SMU “Blitz Skateboards” (ražo skrituļdēļus ar unikālu, individualizētu apdruku), SMU “Fairy Tale” (ražo apgleznotas dāvanu kastītes), kā arī ģimnāzijas un 2. vidusskolas apvienotais SMU “LyL” (ražo lukturus makšķerniekiem).


Liels paldies visiem skolēniem un skolotājiem-konsultantiem par ieguldīto darbu SMU sagatavošanā dalībai Junior Achievement Latvia rīkotajā Vislatvijas SMU gadatirgū CITS BAZĀRS!