Mūzikas grupas “The Coco’nuts” koncerts Ventspils Jauniešu mājā 7.martā!

– Koko-kas?
– Viņiem visas dziesmas vienādas un baigi garas.
– Es neklausos džezu, man no tā sāp galva. 
– Izklausās pēc šampūna.

Šie varētu būt vidējie iespaidi par The Coco'nuts ārpus galvaspilsētas burbuļa, jo mēs neesam parādījušies ne žurnālos ar sieviešu vārdiem, ne šlāgeraptaujās vai šovos. Sapratām, ka ir pienācis laiks doties ceļā un izstāstīt savu stāstu. Stāstu par nepadošanos, nepiemērotiem formātiem, improvizāciju un muzicēšanu ārpus rāmjiem. The Coco’nuts dodas tūrē uz 5 skaistpilsētām – Ventspili, Valmieru, Liepāju, Rīgu (paciemosimies arī mājās) un Jelgavu!

Šīs sen lolotās Latvijas minitūres ietvaros, ielūdzam ventspilniekus un Ventspils viesus uz mūsu koncertu burvīgajā Ventspils Jauniešu māja! Būs muzikāls rasols, gan jaunās, gan vecās oriģinālrepertuāra dziesmas, kā arī, protams, improvizācija un citi pārsteigumi. Tiekamies!

  

Ar The Coco'nuts ir kā ar muzikālām džeza bitēm, jo katra uzstāšanās reize ir citādāka, bet pāris lietas ir nemainīgas — improvizācija, daudzbalsība, daudzinstrumentība un nepieradinātība.
The Coco'nuts ir alternatīvā džeza, indī un fanka grupa, kas sacer un izpilda mūziku, ko nevar ielikt rāmjos (un populārajās radio stacijās). Grupas sastāvā muzicē septiņi mūziķi — galvenā vokāliste Marija Broča, bekvokāliste Monta Kurme, bekvokāliste un tautiņinstrumentāliste Inese Bērziņa, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins, saksofonists Benny (Benijs) Zeltkalis, bundzinieks Artūrs Strautmanis un kontrabasists Toms Valmiers.

Tūres un šī koncerta mākslas darba autors ir Aigars Opincāns. 

Durvis: 19 00
Koncerts: 20 00

Biļetes iepriekšpārdošanā 3 EUR, pie ieejas 5 EUR.