Jaunieši darbnīcās gatavos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas

Ventspils Jauniešu māja jau trešo gadu, tuvojoties Ziemassvētkiem, piedāvā iesaistīties dažādās radošajās darbnīcās, lai jaunieši paši varētu izveidot oriģinālas svētku dāvanas, nevis ļauties apkārtējam iepirkšanās trakumam un tērēt naudu, iespējams, pat nevajadzīgām lietām. 

Darbnīcas notiks 4 reizes: 11. un 14. decembrī varēs gatavot vannas bumbas un cept piparkūkas, bet 18. un 21. decembrī izgatavot ziepes, veidot apsveikuma kartiņas un iesaiņot dāvanas. Darbnīcu sākums plkst. 17:00 un tās noritēs līdz pat 19:00.

Pasākumu organizē brīvprātīgie no Ventspils Jauniešu mājas padomes kopā ar Eiropas brīvprātīgā darba veicēju Lya no Spānijas. Šajā sezonā Jauniešu mājas padomes brīvprātīgie jau organizējuši vairākus interesantus un plaši apmeklētus pasākumus – oktobrī “Šausmu trasi”, ko apmeklēja ap 300 jauniešiem, novembrī – zināšanu spēli “Mēs esam Latvija”.

Darbnīcās aicināti piedalīties jaunieši no 13 līdz 30 gadu vecumam.

Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti un dalība ir bez maksas. 

 

Projekts "EBD Ventspils pilsētā" tika finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Projekts "Esi viens no mums!" īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.