Ziemas Grāmatu svētki Ventspils galvenajā bibliotēkā

1. decembrī no plkst.16.00 līdz 19.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā norisināsies Ziemas grāmatu svētki.

Foto no iepriekšējā gada pasākuma

Svētkos būs iespēja iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām un Ziemassvētku dāvaniņas, kā arī baudīt muzikālus priekšnesumus un piedalīties meistarklasēs.

Ar plašu grāmatu piedāvājumu bibliotēkā ieradīsies uzņēmums „Virja”, kas sadarbojas ar vairāk nekā 60 grāmatu izdevējiem. Ikvienam šajā dienā būs iespēja iegādāties grāmatas un kalendārus par izdevīgām cenām gan sev, gan citiem. Tāpat būs iespēja nopirkt arī daudz ko citu, piemēram, piparkūkas un piparkūku mīklu, rokassprādzes no dabīgajiem akmeņiem, lina izstrādājumus, māla darinājumus, tamborējumus u.c.

Arī šogad pasākuma laikā norisināsies īpašs labdarības tirdziņš, kurā savus darinājumus un garšas kārpiņu iepriecinošus produktus būs sarūpējuši Ventspils bibliotēkas darbinieki. Labdarības tirdziņā nopelnītie līdzekļi tiks ziedoti Ugāles dzīvnieku patversmei „Ar sirdi delnā”.

Svētku virpulī bērniem notiks divas meistarklases – viena no tām būs Ziemassvētku apsveikumu kartiņu veidošanā, bet otra – „Celies, celies, sniegavīr!”, kurā taps skaisti Ziemassvētku dekori.
Par muzikāliem priekšnesumiem Ziemas grāmatu svētkos parūpēsies Ventspils Centra sākumskolas vokāli instrumentālā grupa „Jautrie draugi” (vadītāja Sandra Sproģe). Jaunie mūziķi ir vairākkārtīgi Latvijas vispārizglītojošo, profesionālo skolu, bērnu un jauniešu centru vokāli instrumentālo ansambļu konkursa laureāti.