Radošās darbnīcas Jauniešu mājā

 
Tev ir iespēja vēl vasaras brīvlaika izskaņā piedalīties radošajās darbnīcās Jauniešu mājā un apgūt jaunas prasmes, konstruējot un izgatavojot jauniešu informācijas stendus, kā arī iemācīties praktiski strādāt ar sietspiedes apdrukas tehniku. Lasi tālāk, ja vēlies uzzināt sīkāk par šo un piedalīties!
 
No 21. līdz 25. augustam Ventspils Jauniešu mājā norisināsies radošās darbnīcas, kuru laikā jaunieši izgatavos informācijas stendus. Radošās darbnīcas ir daļa no pasākumu cikla projektā “Ventspils jauniešu informācijas tīkla attīstība”, kura mērķis ir sekmēt jauniešiem nozīmīgas informācijas pieejamību. Nedēļas laikā jaunieši pēc pašu gatavotām dizaina skicēm veidos konstrukciju informācijas stendiem, kas paredzēti pasākumu afišu, plakātu un dažādu tematisku bukletu un brošūru izvietošanai. Stenda virsmu dizaina apdruka tiks veidota sietspiedes tehnikā, kuru darbnīcu dalībnieki varēs apgūt kopā ar grafikas dizaineri Madaru Medni.
 
Ja vēlies apgūt jaunas praktiskas prasmes, iepazīties ar jauniem draugiem un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, tad pievienojies radošajām darbnīcām! Darbošanās notiks no 21. līdz 25. augustam katru dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00. Dalībniekiem tiks nodrošinātas bezmaksas siltas pusdienas un tējas pauzes. Interesenti var pieteikties, rakstot uz e-pastu [email protected]
 
Lai arī mūsdienās informācija plaši pieejama internetā par dažādām tēmām, tomēr nereti drukātā informācija pievērš lielāku uzmanību. Stendus plānots izvietot izglītības iestādēs un jaunieši cer, ka oriģinālais stendu izskats un tajā izvietotie informācijas materiāli pievērsīs vienaudžu uzmanību.
 
Atgādinām, ka šobrīd jau darbojas jauniešu informācijas punkts Ventspils Jauniešu mājā, kur pieejamas konsultācijas par jauniešiem aktuālām tēmām, kā arī izvietoti stendos tematiski drukāti materiāli un Ventspils jauniešu iespēju karte. Tāpat jauniešiem nozīmīgas aktualitātes tiek publicētas jauniešu portālā www.jauniesi.ventspils.lv un sociālo tīklu Facebook un Twitter kontos. Projektā “Ventspils jauniešu informācijas tīkla attīstība” rudenī paredzētas vairākas neformālas apmācības skolu pašpārvalžu dalībniekiem un citiem interesentiem par vizuāli pievilcīgas informācijas sagatavošanu un aktualitātēm informācijas publicēšanā sociālajos tīklos.
 
Projekts “Ventspils jauniešu informācijas tīkla attīstība” tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.