Piesakies jauniešu biznesa akseleratoram līdz 30. jūnijam

Pieteikšanās jauniešu sociālā biznesa akseleratoram "Kā izveidot atbilstošu sociālā biznesa modeli un kā sagatavot savu ideju pūļa finansēšanai"

Apmācības tiek organizētas 30 jauniešiem vecumā no 18-30 gadiem, kuriem ir sava sociālā biznesa ideja vai jaunuzņēmums (start-up), no visām Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai kopā ar profesionāliem treneriem izstrādātu sava saciālā biznesa modeli, apgūtu praktiskas zināšanas un personiskas iemaņas, kas ir svarīgas biznesa uzsākšanai: sociālās ietekmes novērtēšana, pārmaiņu teorija, komunikācija ar investoriem, komunikācijas kanāli un stratēģija, sava produkta pozicionēšana, finanses un budžets, kā arī kas ir kreativitāte un inovācija un kāpēc tas ir svarīgi. 

Visas nedēļas laikā iegūtās zināšanas būs jāizmanto savas biznesa idejas attīstīšanai un sagatavošanai publicēšanai pūļa finansējuma platformā. Apmācību laikā būs pieejams mentoru atbalsts.

Apmācību viens no galvenajiem mērķiem ir sagatavot izstrādāto biznesa ideju publicēšanai pūļa finansēšanas (crowdfunding) platformā. Pūļa finansēšana ir mūsu laiku viens no efektīvākajiem finanšu piesaistes līdzekļiem, kura iespējas ne vienmēr ir atbilstoši novērtētas! 

Apmācības notiks no 3. līdz 7.jūlijam Latvijā, Rāmavas muižā; apmācības un uzturēšanās – bezmaksas; nakšņošana uz vietas nav obligāta; apmācību valoda – angļu valoda. 

Apmācības tiek organizētas Erasmus+ projekta "Sociālās uzņēmējdarbības attīstīšana un veicināšana jaunatnes sektorā"/ IMPACTYOUTH ietvaros sadarbībā ar partneriem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas un Itālijas.

LAI PIETEIKTOS APMĀCĪBĀM, lūdzam aizpildīt veidalpu http://ej.uz/impactyouth_pieteikums norādot gan informāciju par sevi, gan nedaudz aprakstot savu sociālā biznesa ideju. Pieteikšnās būs atvērta līdz 30.jūnijam, 2017. Ar katru jaunieti, kurš būs pieteicies, sazināsimies individuāli.
 
Detalizēta programma un informācija par lektoriem pieejama šeit.