Kļūsti par aktieri! Piesakies filmas “Dvēseļu putenis” kastingam, līdz 10. februārim

Aktieru atlases aģentūra CASTING BRIDGE sadarbībā ar filmas “Dvēseļu putenis” veidotājiem “Kultfilma” aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties unikālā vislatvijas kastinga akcijā, ar kuras palīdzību mēs vēlamies atrast galveno varoni filmai “Dvēseļu putenis” Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus, gan puišus, gan meitenes.

Šī akcija ir lieliska iespēja saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu “Dvēseļu putenis” un izpētīt savas dzimtas vēsturi 1.pasaules kara laikā. Aktieru atlases 1.kārtas uzdevumi ir vienkārši, tos skolēniem ir iespējams veikt patstāvīgi, bet idealā gadījumā kāda entuziastiska klasesbiedra vai skolotāja vadībā. Pieskoties pašam un piesakot savus klases biedrus tiek saņemta iespēja piedalīties filmas masu skatos vai kādā epizodiskā lomā.

Filmas “Dvēseļu putenis” uzņemšanu plānots uzsākt 2017.gada maijā. Tādēļ laika vairs nav daudz. CASTING BRIDGE mērķis ir dot iespēju kļūt par aktieri ikvienam jaunietim, kas par to sapņo, neatkarīgi no dzīvesvietas un ieprikšējās pieredzes. CASTING BRIDGE ir veicies atrast talantīgus jauniešus un bērnus vairākām filmām, tajā skaitā filmas “Es esmu šeit” galvenās lomas atveidotāju Elīnu Vasku, kas šogad ir iekļauta 10 labāko aktieru vidū “Berlināles” pasākumā “European Shooting Star” Mums nav iespējas apbraukāt visu Latviju, bet katram ir iespēja pieteikties aktieru atlases 1.kārtai līdz 2017.gada 10.februārim un tas būs pirmais solis pretī veiksmīgai aktiera karjerai Latvijā un pasaulē.

Sekojošie uzdevumi:

1) Jāizpilda pieteikuma anketa, https://jauniesi.ventspils.lv/wp-content/uploads/2017/01/ANKETA_DVESELU_PUTENIS.docx
2) Jāuztaisa foto kā pievienots paraugā (sejas portrets un  pilns augums) 


3) Jāuzfilmē vizītkarte, līdzīgi kā pievienots paraugā. Video skolēnam obligāti jānosauc – vārds, uzvārds, vecums, klase, skola, kā arī jāatspoguļo savas domas par A.Grīna romānu“Dvēseļu putenis” (ir/nav lasījis, ja ir lasījis, tad kapēc vai kas palicis visvairāk prātā) un ja ģimenē ir atmiņu stāsti par Pirmo pasaules karu, tad izstāstīt kādu no tiem. Video garums no 2-4 minūtēm. ( Video paraugs )
4) Iesakam šos uzdevumus veikt katram klases kolektīvam, kur viens no skolniekiem uzņemas koordinēt šo "mikro kastinga projektu", par ko viņš gūst iespēju piedalīties filmas masu skatos vai kādā epizodiskā lomā. Visiem dalībniekiem ir jābūt nummurētiem, kas atspoguļojas gan anketā, gan foto, gan video (Aptuvenā saraksta forma, kādu būtu vēlams iesniegt, https://jauniesi.ventspils.lv/wp-content/uploads/2017/01/Kastinga-dalībnieku-saraksts.docx)
 
Uzdevumu gala rezultātu, kā arī jautājumus neskaidrību gadījumā, līdz 2017.gada 10.februārim gaidam uz e-pastu: [email protected]