Pilsētas egle Rātslaukumā tiks iedegta 28.novembrī

Sestdien, 28. novembrī, plkst. 17.00 Ventspils Rātslaukumā kopā ar Jūrmalas teātra aktieriem tiks dots STARTS Ziemassvētku Sajūtu maratonam “Lapzeme – Ventspils 2015” un tiks iedegta Ventspils pilsētas galvenā Ziemassvētku egle.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja redzēt un izjust, kura no Ziemassvētku Sajūtām: Prieks, Miers, Līksme, Brīnums vai Sirsnība būs sasniegusi Ventspili un ventspilnieku sirdis pirmā. Kad Ziemassvētku Sajūtas būs sagaidītas, tad kopā ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu un Ventspils Centra sākumskolas zvanu ansambli tik iedegta – iezvanīta galvenā Ventspils pilsētas Ziemassvētku egle Rātslaukumā.

Aicinām ikvienu apmeklētāju ņemt līdzi savu Ziemassvētku zvaniņu, un pievienoties kopīgā Ziemassvētku gaidīšanas laika iezvanīšanā. Ziemassvētku Sajūtas būs pārņēmušas visu Ventspils Rātslaukumu, jo pasākuma laikā būs iespēja izgatavot savu svētku gardumu, nobaudīt siltu tēju un iegādāties Ziemassvētku vafeles un piparkūkas. Ar savām Ziemassvētku Sajūtām dalīsies arī lielie pasaku tēli, kuri pasākuma laikā priecēs bērnus pie eglītes.

Pasākums ir bez maksas, pasākumu rīko Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.