Iznāc vakara gaismā 29.maijā

Maija pēdējā piektdienā – 29.maijā – Ventspils laukumos un skvēros ventspilniekus un pilsētas viesus aicinās doties nu jau tradicionālajā Piektdienas pastaigā „Iznāc vakara gaismā”, lai baudītu dažādu žanru kultūras programmas un ļautos citām atpūtas iespējām.

PASĀKUMU PROGRAMMA

Pasākumu cikls sāksies un noslēgsies ar filmu vērošanu – no plkst. 18.00 Bērnu pilsētiņā būs skātamas jaunākās Latvijā ražotas animācijas filmas, bet no plkst. 22.00 Rātslaukumā Kinonakts ietvaros būs vērojama šogad tapusī dokumentālā filma „Leģenda Dinamohttps://www.youtube.com/watch?v=78Hu7aHcj5I un populārā mākslas filma „Izlaiduma gads” https://www.youtube.com/watch?v=FkG7qmSCqvs

Skvērā pie strūklakas „Saules laiviņas” plkst.19:00 sāksies pasākums „Mūzikas un mākslas saspēle 7 nošu intervālā”, kurā muzicēs Ventspils Mūzikas skolas un Mūzikas vidusskolas kolektīvi. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja iesaistīties septiņu nošu zīmēšanā uz molbertiem.

Tirgus laukumā no plkst. 20:00 notiks jārēšanās, acu mielošana un vēderu lutināšana ar vien’ maz’ cuciņ’. „Vella kalpu” seno leģendu par nodevību un mīlestību azartiskā dziesmu spēlē izdziedās jauktais koris „Kaiva”. Spēlēs arī kapela „Kreicburgas ziķeri”, ģitāristu ansamblis „Vecpilsētas bruģis” un tautas deju kolektīvs „Strautuguns”.

Savukārt Dzirnavu laukumā no plkst. 21:00 labas mūzikas cienītājus gaida „Promenādes koncerts” ar Jolantas Strikaites, Jura Jopes, Ilonas Kudiņas, Venta Zilberta un Karinas Bērziņas piedalīšanos, vīru vokālā kvarteta „Harmonija Rīgai” programma „Ar sauli sirdī” un grupas „DaGamba” koncertprogramma „Recycling”.

29. maijā īpaši pasākumi notiks arī teātra namā „Jūras vārti” un pilsētas krogos un kafejnīcās.

Pasākumu atbalsta Ventspils Kultūras centrs, Ventspils pašvaldība