Jaunieši aicināti piedalīties foto, video un stāstu konkursā “TU ESI LATVIJA”

Līdz 19.novembrim aicina jauniešus piedalīties video, foto un stāstu konkursā “TU ESI LATVIJA”, lai izstāstītu vai parādītu savu stāstu par savu Latviju Konkurss norisinās interneta vietnē www.Draugiem.lv/TUESILV .

“Mēs katrs nākam no dažādām vietām, un ikvienam no mums ir savs stāsts par savu tuvējo apkārtni un cilvēkiem. Vienlaikus mūs visus vieno vēsture, valoda, karogs un vērtības par Latviju. Ar konkursu “Tu esi Latvija”, vēlamies turpināt portāla “tuesi.lv” aizsāktos pozitīvos iedvesmu stāstus par jauniem cilvēkiem dažādos Latvijas reģionos. Tādēl aicinām ikvienu stāstīt savus stāstus un dalīties ar savu redzējumu fotogrāfijās un video par to, kāda ir mūsuLatvija!” stāsta Sanda Brūna, Izglītības un zinātnes ministrijas politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktores vietniece jaunatnes jomā.

Konkursa galvenajā balva ir Latvijā ražots “Blue Shock Bike” elektrovelosipēds. Papildus tiks piešķirtas 3 konkursa žurijas simpātijas balvas katrā no kategorijām (video, foto, stāsts) – Blue Shock Bike elektrovelospēda noma viena mēneša garumā bez maksas. Katrs konkursa dalībnieks saņem dāvanā Blue Shock Bike elektroveosipēda nomu 1h bez maksas.

Novembra beigās konkursa žūrija atlasīs tos darbus, kas tiks virzīti konkursa finālam. Konkursa fināla uzvarētāja darbs tiks notiekts portāla Draugiem.lv lietotāju balsojumā decembra sākumā.

Kampaņa “TU ESI LATVIJA” tiek organizēta ar mērķi veicināt jauniešos piederības apziņu Latvijai un motivāciju aktīvi līdzdarboties sava novada, pilsētas un valsts dzīvē. Kampaņu “TU ESI LATVIJA” ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu organizē biedrība “NEXT”, sadarbībā ar portālu Draugiem.lv, radio Pieci.lv un Latvijas elektrovelosipēdu ražotājs “Blue Shock Bike”. 

Tu esi Latvija video

1351767870_85