Dod zaļo gaismu Ventspils Jauniešu īsfilmu festivālam 2014

Atkal viens gads pagājis un atkal pienācis laiks Ventspils Jauniešu īsfilmu festivālam 2014. Šī gada festivāla devīze – “Selfiju ēra”. Šogad tā norise ir nedaudz mainījusies un filmu sagatavošanai dots krietni ilgāks laiks – visa vasara.

vjif_logo_2014

Festivāls ir atklāts pasākums, kurā piedalīties ar saviem darbiem aicināti jaunieši ne tikai no Ventspils, bet no visa Kurzemes reģiona. Festivāla dalībniekiem līdz 26. septembrim jāiesniedz īsfilma, kas atbilst festivāla devīzei un visām nolikumā minētajām prasībām. Šogad balvu fondā ir digitālā videokamera, kameras statīvs un 2TB ārējais cietais disks.

Festivāla organizatoru komanda ar patiesu entuziasmu un interesi vēlas aizraut jauniešus videoamatierismā kā jauniešu brīvā laika lietderīgā pavadīšanas veidā, popularizējot Ventspili kā radošiem cilvēkiem draudzīgu pilsētu, ar nolūku atklāt talantīgus jauniešus un motivēt viņus izpausties video un filmu mākslā. Pasākumu organizē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs”.

vjif_plakats2014

Lai piedalītos festivālā, interesentiem jāsūta pieteikums uz e-pasta adresi [email protected]. Pieteikumā ir jāsniedz informācija par radošo grupu (1 – 5 cilvēki), filmas idejas apraksts, kā arī jānorāda vēlamā palīdzība no organizatoriem īsfilmas sagatavošanas procesam. Pieteikuma veidlapu un nolikumu meklē mājaslapā www.festivals.ventspils.lv. Pieteikumus var iesūtīt līdz 2014. gada 26. septembrim.

Gatavās īsfilmas jāiesniedz līdz 2014. gada 26. septembra plkst. 18:00!

vjif_isfilmas

Savukārt 2014. gada 10. oktobrī visi festivāla dalībnieki tiek gaidīti noslēguma skatē, kurā paredzēta visu festivālā veidoto īsfilmu skatīšanās un festivāla dalībnieku sumināšana, kā arī neformālas sarunas par un ap kino.

Informāciju sagatavoja: Ventspils Digitālais centrs