Vidusskolēni piedalīsies Jauno uzņēmēju skolā

Sākusies pieteikšanās Jauno uzņēmēju skolai, kuru organizē Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenti sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi. Piedalīties aicināti visi aktīvie, jaudīgie un uzņēmīgie Ventspils vidusskolēni, lai divu intensīvu dienu garumā iegūtu jaunas zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā, kā arī veidotu nākotnei nepieciešamos kontaktus.

Jauno uzņēmēju skolā š.g. 16. un 17. martā jaunieši pilnveidos savas uzņēmējdarbības spējas aizraujošās aktivitātēs,  uzzinās vairāk par uzņēmējdarbības pamatiem gan no Ventspils Augstskolas studentiem, gan no Ventspils uzņēmumu pārstāvjiem un vieslektoriem. Lai nostiprinātu zināšanas, dalībnieki strādās komandās un ar mentoru atbalstu risinās dažādas praktiskas problēmsituācijas, Savukārt izveidoto ideju prezentācijas vērtēs žūrija, piešķirot arī balvas veiksmīgākajiem.

Ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu dalība Jauno uzņēmēju skolā ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots, tamdēļ līdz š.g. 1. martam jāpiesakās, aizpildot tiešsaistes anketu ej.uz/uzņēmēju-skola-2023 .