Brīvprātības vēstnešu programma jauniešiem

Vai esi entuziasma piepildīts jaunietis vecumā no 15 līdz 21 gada vecumam ar vēlmi attīstīties un gūt pieredzi dažādās jomās, tostarp, brīvprātīgajā darbā? Kļūsti par iedvesmas avotu un ietekmē ne tikai savu, bet arī kāda cita jaunieša dzīvi!

Kļūsti par jauniešu IESPĒJU VĒSTNESI, iegūsti lielisku ierakstu savā CV un iedvesmo citus jauniešus, iepazīstinot tos ar neskaitāmajām iespējām Latvijā un citur pasaulē, kā sasniegt savu potenciālu un veicināt izaugsmi! 

Vēstnešu programma sastāvēs no divām daļām – apmācībām un skolu vizītēm

  1. Apmācības jaudīgu nozares speciālistu vadībā, kuras norisināsies no 13. līdz 15. martam (3 dienas) viesu mājā “Bāliņi” (Birzgales pagasts, Ķeguma novads). Tev būs iespēja attīstīt savas prezentācijas un līderības prasmes, uzzināt vairāk par neformālo izglītību, vietējām organizācijām un brīvprātīgā darba iespējām.
  2. Skolu vizītes, kurās Tev būs iespēja izmantot apmācību laikā apgūtās prasmes, un dalīties ar apgūto informāciju ar citiem! Droši ņem kādu draugu pie rokas!

Varbūt esi students vai arī mācies skolā, varbūt esi uzsācis savu ceļu darba tirgū vai vēl neesi paspējis – lai vai kā, tam nav nozīmes! Kļūt par iespēju vēstnesi viennozīmīgi ir Tavos spēkos.

Uzzini, kā pieteikties vēstnešu programmai ŠEIT. Pieteikšanās atvērta līdz 26. februārim.Apmācību laikā varēsi iepazīties ar citiem topošajiem vēstnešiem, apvienojoties nelielā, bet spēcīgā un atbalsta piepildītā grupā. Visa projekta laikā Tev arī būs pieejams savs personīgais mentors.