Augustā notiks jauniešu festivāls “KOPUMS”

12. un 13. augustā Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā, norisināsies vasaras lielākais notikums jauniešiem – brīvdabas un koprades festivāls “KOPUMS”.

“KOPUMS” ir jauniešu festivāls, kas vienuviet apvienos dažādas jauniešu organizācijas, māksliniekus, radošās personības, līderus un jauniešus no visas Latvijas. Pasākumu rīko Latvijas Jaunatnes padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība un Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs.

Festivālā varēs iepazīties ar jaunatnes organizācijām un iespējām kā lietderīgi un interesanti pavadīt laiku, kā arī jaunieši varēs iedvesmoties līdzdarboties labākas nākotnes kopradīšanā. Ieeja festivālā bezmaksas!

KOPUMS ir par domu un gara brīvību, nākotnes vīzijas rādīšanu; jaunu draugu un iespēju iepazīšanu un jēgpilnu laika pavadīšanu.

Festivāla mērķis ir vienkopus pulcēt vairāk kā 10 000 cilvēkus tai skaitā vismaz 1000 jauniešus no attālākiem reģioniem, un iepazīstināt viņus ar jaunatnes organizācijām un iespējām kā lietderīgi un interesanti pavadīt laiku, kā arī iedvesmot jauniešus līdzdarboties labākas  nākotnes kopradīšanā.

Tuvāko nedēļu laikā tiks izziņota festivāla programma, kas būs aizraujoša un bagāta gan ar izglītojošām, gan ar izklaides aktivitātēm. Tāpat tiek aicinātas pieteikties organizācijas, kuras vēlētos redzēt savu aktivitāti, telti vai ideju KOPUMĀ. Idejas iespējams iesniegt rakstot uz [email protected]!

Visa vecuma cilvēki tiek aicināti uz festivālu, bet jo īpaši jaunieši no visas Latvijas. Sekot līdzi jaunumiem un uzzināt sīkāku informāciju var sociālo tīklu platformās.