Ventspils jaunie uzņēmēji izcīna galveno balvu konkursā “Start Strong 3+3”

Ceturtdien, 19. maijā, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmums “Reflection”, Jūrmalā piedaloties Junior Achievement Latvia organizētajās “Jauno uzņēmēju dienās 2022”, saņēma galveno balvu – apmaksātu ceļojumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm – konkursā “Start Strong 3+3”.

Skolēnu mācību uzņēmums “Reflection” izgatavo stilizētus spoguļus. Apdare spoguļiem tiek veidota no polimēra un parastā māla, kuru apglezno ar akrila krāsām. Jaunieši tirgojuši savas preces gan Ventspilī, gan valsts mēroga tirdziņos.

Paralēli dalībai skolēnu mācību uzņēmumu programmā Ventspils jauniešiem bijusi iespēja piedalīties Junior Achievement Latvia, ASV vēstniecības Latvijā un karjeras skolas “Start Strong” rīkotajā konkursā “Start Strong 3+3”. Konkurss paredzēts tieši 10.-12. klašu audzēkņiem, lai veicinātu vidusskolas jauniešus veidot skolēnu mācību uzņēmumus, kas ir dzīvotspējīgi Latvijas vai konkrētā starptautiskā uzņēmējdarbības vidē. Konkurss tika organizēts 3 praktisku meistarklašu veidā, lai mācību uzņēmumi spētu iegūt jaunas zināšanas un prasmes un pilnveidot produktu, atrodot tajā inovāciju.

Skolēnu mācību uzņēmumā “Reflection” darbojas 4 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēknes Elīna Dreģe, Aļika Usanova, Elīna Pozdņakova un Daniela Giņko. Apsveicam jaunietes ar panākumiem un pateicamies ģimnāzijas skolotājai Anitai Jozus par iedrošināšanu, konsultēšanu un atbalstu visā uzņēmuma darbības laikā!