Jauniešu māja maijā aicina līdzdarboties

Maijā Ventspils Jauniešu mājā notiks gan hakatons par idejām Ventspils kultūras telpas un pilsētvides papildināšanai, gan turpināsies erudīcijas konkursa trešā un ceturtā kārta.

Līdz 3. maijam 13 līdz 25 gadus veci jaunieši vēl var pieteikties dalībai ideju hakatonā ”Apgreido Ventspili 2.2”, kas notiks 6. un 7. maijā. Hakatons ir pasākums “divi vienā” – teorētiskā daļa tiek organizēta, lai veicinātu jauniešu radošumu, izpratni par līdzdalību un iesaistīšanos pašvaldības procesos, un praktiskā daļa, kur dalībnieki, darbojoties komandās, ar mentoru palīdzību izstrādā idejas un to risinājumus.

Izstrādātās idejas noslēgumā tiks prezentētas žūrijas komisijai, kura izvērtēs ideju oriģinalitāti un dalībnieku prezentēšanas prasmes. Trim labākajām idejām tiks piešķirti apbalvojumi, bet pašas idejas tiks iekļautas starp priekšlikumiem pašvaldības programmas “Ventspils – Jauniešiem draudzīga pilsēta” izstrādē. Dalība pasākumā ir bez maksas, visiem tiks nodrošinātas ēdienreizes un nepieciešamie materiāli. Iepriekš jāreģistrējas elektroniski adresē: https://bit.ly/3JvSOoW.

Tāpat turpinās erudīcijas konkursa “Viss ir zaptē” kārtas. 5. un 19. maijā plkst. 19:00 ikvienam gan jaunam, gan vecam vēl ir iespējams piedalīties. Katra posma diviem labākajiem spēlētājiem – naudas balvas.

Dalība erudīcijas konkursā dod iespēju katram pārbaudīt savas zināšanas, kā arī popularizē brīvā laika pavadīšanu kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem. Katrs posms ir vienu stundu garš un sastāv no piecām dažādām tēmām, kur katrā ietverti 10 jautājumi. Spēlē uz jautājumiem varēs atbildēt, izmantojot aplikāciju mobilajā telefonā. Dalība spēlē ir bez maksas. Lai tajā piedalītos, iepriekš jāaizpilda pieteikuma anketa šajā adresē: https://ej.uz/vissirzapte.