Pirmo reizi neformālās un izglītojošās konferences “Rosinātava” vēsturē arī pašiem jauniešiem ir iespēja kļūt par vienu no Rosinātājiem!

Aicinām ikvienu vidusskolēnu piedalīties konkursā “Jaunietis-Rosinātājs”, kura ietvaros tiks izvēlēts jaunietis, kuram būs iespēja uzrunāt un iedvesmot vidusskolēnus konferencē “Rosinātava 2022”.

Konkursa uzvarētājs balvā iegūs arī dāvanu karti 120 eiro vērtībā no “Rosinātavas” atbalstītājiem un draugiem “Sigulda Adventures” – piedzīvojumiem bagātākā izklaides parka, kur ir unikāla iespēja lidot vēja tunelī, laisties pāri Gaujas senlejai ar zipline “Zērglis”, lēkt ar gumiju, baudīt ainavu braucienā ar “Siguldas vagoniņš” – viss tepat Siguldā. Jāpiemin, ka universālā dāvanu karte derīga simts gadu, jo cilvēkam ir tiesības priecāties visa mūža garumā.

Konkurss “Jaunietis-Rosinātājs” noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā no 20.decembra līdz 7. janvāra plkst. 23.59 vidusskolēni no visas Latvijas ir aicināti iesūtīt video ar savu iedvesmas un pieredzes stāstu 2-4 minūšu garumā. Jauniešus ar interesantāko stāstu un pārliecinošāko runu uzaicināsim uz konkursa otro kārtu. Otrajā kārtā no 11. līdz 18. janvārim katrs konkursa otrās kārtas dalībnieks tiks uzaicināts uz tikšanos virtuālajā vidē ar neformālās un izglītojošās konferences organizatoru komandu. Tikšanās laikā jaunieši varēs prezentēt savas publiskās runas spējas, plašāk dalīties savā pieredzes stāstā, atbildēt uz konkursa rīkotāju jautājumiem un neformālā gaisotnē parunāties. Pilns konkursa nolikums pieejams šeit.

Konkursa uzvarētājs tiks uzaicināts kļūt par Jaunieti-Rosinātāju neformālajā un izglītojošajā konferencē vidusskolēniem “Rosinātava”, kas norisināsies 2022. gada 3. februārī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS. Konkursa uzvarētājs balvā saņems universālo Dāvanu karti 120 eiro vērtībā no “Sigulda Adventures”.

Neformālā un izglītojošā konference vidusskolēniem “Rosinātava” notiks 2022.gada 3.februārī Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē un tiešsaistē “Rosinātava” Facebook lapā. Dalībnieku skaits klātienē ir ierobežots – 300 cilvēki. Neformālā un izglītojošā konference “Rosinātava 2022” plānota “zaļajā” drošības režīmā – ieeja tikai ar sadarbspējīgiem vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Sekojam līdzi epidemioloģiskajai situācijai un pulcēšanās ierobežojumiem valstī un nepieciešamības gadījumā esam gatavi pulcēt jauniešus virtuālajā vidē “Rosinātava” Facebook lapā. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi nosacījumi attiecībā uz epidemioloģisko drošību valstī.

Lai reģistrētos neformālajai konferencei, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.

Vairāk informācijas par pasākumu iespējams atrast mājas lapā www.rosinatava.lv, kā arī Instagram kontā https://www.instagram.com/rosinatava vai Facebook lapā https://www.facebook.com/rosinatava.

ROSINĀTAVA ir studentu rīkota bezmaksas neformāla un izglītojoša konference vidusskolēniem, kurā katru gadu vairākas iedvesmojošas personības dalās ar savu pieredzi, lai uzrunātu, motivētu un iedrošinātu jauniešus. Neformālā konference “ROSINĀTAVA” 2022. gada 3. februārī notiks jau ceturto reizi. “ROSINĀTAVA 2022” tēma ir “Nav virsotnes, kas būtu par augstu”. Pasākums paredzēts klātienē Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, kurā pulcēsim 300 jauniešus, un neierobežotu skaitu skatītāju tiešsaistē. Sekojam līdzi epidemioloģiskajai situācijai un pulcēšanās ierobežojumiem valstī un nepieciešamības gadījumā esam gatavi pulcēt jauniešus virtuālajā vidē “ROSINĀTAVA” Facebook lapā. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi nosacījumi attiecībā uz epidemioloģisko drošību valstī. “ROSINĀTAVA” nav tikai sociāli atbildīga misija, tā sniedz arī emocionālu piepildījumu un milzu gandarījumu gan vidusskolēniem, gan Rosinātājiem. Iepriekšējo gadu pieredze liecina par to, ka pēc neformālās konferences iedvesmoti ir ne tikai paši vidusskolēni, bet arī pedagogi un jauniešu vecāki, tāpēc vēlamies šo iespēju sniegt arī turpmāk.