Ašās darba intervijas: Digitālais mārketings

Meklē darbu digitālā mārketinga sfērā?
Piesakies bezmaksas dalībai pasākumā “Ašās darba intervijas: Digitālais mārketings”, kas norisināsies jau 14.decembrī tiešsaistē apmācību “Apgūsti nozari: Digitālais mārketings” ietvaros, ko rīko Visas Iespējas, sadarbībā ar Delve un DelfinGroup. Pasākuma ietvaros Tev būs iespēja sastapt dažādus uzņēmumus, kas meklē darbiniekus tieši digitālā mārketinga nozarē.

🤯 KĀ? Pasākuma koncepts ir pavisam vienkāršs – pieslēdzoties virtuālo pasākumu platformā Gathertown, Tev būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uz īpaši izveidotu algoritma sistēmu, kas ņem vērā gan Tavas, gan darba devēju vēlmes. Katra intervija ilgs tikai 4 minūtes, lai gūtu pirmo iespaidu “vai jums ir pa ceļam”, kuru laikā varēsi pajautāt sevi interesējošās lietas, kā arī pastāstīt kompānijas pārstāvjiem par Tavām stiprākājām pusēm.

👥 Kādas kompānijas būs iespējams sastapt? Pasākumā piedalīsies Inspired, ROCKETGRIP, DigitalMore, Mediacom Latvia, Element Digital, Marketingaskola.lv, eCOMHUB, DelfinGroup, Marketing angels, Cabot Corporation, Nordigen, J Konsult, Positive Company, Trodo, IBD Consulting, Codelex un vēl citas, ko izziņosim jau pavisam drīz. Ja vēlies veidot savu karjeru kādā no šiem daudzpusīgajiem uzņēmumiem, negaidi un piesakies!

KAD? 14. decembrī 14.00 – 18.00 divās dalībnieku grupās (1. grupa – 14.00-15.45; 2. grupa – 16.00-17.45)

KAM? Jauniešiem no visas Latvijas (18+), kas vēlas atrast darbu digitālā mārketinga sfērā

⚡️ KĀPĒC? Vai esi pieredzējis, ka darba meklēšana aizņem stundām laika un beigās tāpat visas pūles ir vējā un darba devējs pat neatbild? Tā vietā, lai sūtītu desmitiem CV un motivācijas vēstuļu, tiecies ar kompānijām “aci pret aci” neformālā gaisotnē tepat, no sava datora.

PIETEIKŠANĀS DALĪBAI PASĀKUMĀ: Aizpildi anketu https://ej.uz/atverta-pieteiksanas

Ierobežotā interviju skaita dēļ veiksim dalībnieku atlasi, balstoties uz anketā norādīto motivāciju un aprakstu.

Pieteikšanās līdz 1.decembra 24.00 !

📩 P.S. Ja Tev radušies kādi jautājumi saistībā ar pasākumu, raksti uz [email protected]