Izsludināta pieteikšanās uz SSE Riga projektu „Jauno līderu akadēmija 2021

Piecas nedēļas nogales SSE Riga norisināsies ikgadējā Jauno līderu akadēmija

Izsludināta pieteikšanās uz SSE Riga projektu „Jauno līderu akadēmija 2021 / Future Leaders Academy 2021″. Aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 18 līdz 27 gadiem.

Programmas norises laikā ir paredzēts tikties un diskutēt ar Latvijas labākajiem žurnālistiem, politiķiem, biznesa un sabiedrības līderiem. Šogad atbalstu projektam ir devis Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, kurš ar programmas dalībniekiem tiksies 8.oktobrī.

Ja Tevi interesē politika, ja saisti savu nākotni ar Latvijas un pasaules attīstību, gribi iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem un ekspertiem, kā arī esi gatavs pilnveidot savas līderības un komunikācijas prasmes – piesakies!

 „Jauno līderu akadēmija 2021 / Future Leaders Academy 2021″ norisināsies piecas nedēļas nogales septembrī, oktobrī, un novembrī. Apmācības būs saistītas gan ar Latvijas un pasaules problēmu padziļinātu izzināšanu, gan ar līderības un komunikāciju prasmju attīstību. Programma sniegs iespēju iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem, lai veidotu kontaktu tīklu.

Programmas norises vieta ir Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga), Strēlnieku ielā 4a, Rīgā.

Darba valoda ir latviešu ar atsevišķām lekcijām angļu valodā. Dalība jauniešiem ir bezmaksas (dalībnieku piedalīšanos programmā apmaksā Zviedrijas vēstniecība Latvijā).

 „Jauno līderu akadēmija 2021 / Future Leaders Academy 2021″ norises datumi (dalībniekiem obligāti ir jābūt pieejamiem visos datumos):

  • 24.-26. septembris;
  • 8.-10. oktobris;
  • 15.-17. oktobris;
  • 29.-31. oktobris;
  • 5 -7. novembris.

Norises laiki:

  • Piektdienā: no plkst. 17:30 līdz 21:00;
  • Sestdienās: no plkst. 10:00 līdz 17:00;
  • Svētdienās: no plkst. 10:00 līdz 15:00.

Dalībai programmā tiks izvēlēti 15-20 Latvijā dzīvojoši jaunieši (18-27.gadi). Dalībniekiem no Latvijas reģioniem tiks kompensēti arī transporta izdevumi un nodrošināta viesnīca Rīgā. 

Svarīgi! Akadēmijā varēs piedalīties tikai tādā gadījumā, ja esi vakcinējies pret COVID-19 vai esi to pārslimojis.

Pieteikties dalībai programmā var līdz 2021. gada 23. augustam. 

Atbilde par dalību tiks sniegta septembra sākumā.  Pieteikumam obligāti ir jāpievieno motivācijas video (maksimālais garums 2 minūtes).

Pieteikuma anketa šeit