Ekspedīcija Pretī Rīta Zvaigznei jeb noiet ar kājām visu Latvijas jūras robežu

Divdesmit Beverīnas roveri (roveri – vecākā darbības pakāpē skautismā (kas ir skauti – www.skauti.lv ) radīs piedzīvojumu sev un citiem, laika posmā no 6. līdz 25. augustam organizējot ekspedīciju „Pretī Rīta Zvaigznei”. Ekspedīcijas mērķis ir noiet visu Latvijas jūras robežu jeb 498 kilometrus, sākot mazliet pirms Nidas no Lietuvas robežas un beidzot Ainažos pie Igaunijas. Attālums tiks pieveikts stafetes veidā, daloties piecās komandās, katrai noejot vidēji 100 kilometrus četrās dienās.

Ventspilī aicinām pievienoties jauniešu 12.augustā- pirmdienas rītā.

Ekspedīcijas idejas pamatā ir mērķis popularizēt skautismu reģionos, kuros tas šobrīd nav izplatīts, tajā būs iespēja piedalīties jauniešiem no piejūras pilsētām un citiem interesentiem. Iesaistītajiem būs lieliska iespēja iesaistīties aizraujošās aktivitātēs un izprast skautismu praktiskā veidā.

Ekspedīcijas rezultātā paši jaunieši izveidos brošūru ar maršrutu aprakstiem un stāstiem par piedzīvoto. Tā tiks brīvi izplatīta internetā un būs pieejama ikvienam, kurš pats vēlas izbaudīt piedzīvojumus dabā un doties pārgājienos gar Latvijas jūras piekrasti.

Projektu organizē jauniešu komanda – skauti un roveri – vecumā no 16 līdz 24 gadiem, kas jau šobrīd darbojoties skautos ir ieguvuši neatsveramu pieredzi un zināšanas āra dzīvē, kā arī, realizējot dažādus projektus, ir attīstījuši organizatoriskās prasmes. Ekspedīcija „Pretī Rīta Zvaigznei” ir līdz šim izaicinošākais un plašākais jauniešu radītais projekts, kas ne tikai tiem metīs izaicinājumu un piedzīvot ko nebijušu, bet arī ļaus pilnveidot savas līdera un plānošanas prasmes.

Ekspedīcijas norises laikā tai ir iespējams sekot līdz twitterī – @beverinasroveri

Ekspedīciju „Pretī Rīta Zvaigznei” atbalsta Latvijas Skautu un gaidu fonds un tūrisma preču veikali Gandrs – Viss atpūtai dabā.

Kontaktinformācija:

Mārtiņš Bakmanis

29440805

[email protected]

Beverīnas roveru cilts vadītājs

Paulīna Latsone

26729037

[email protected]

Beverīnas roveru cilts vadītāja vietniece

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *