Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi Vislatvijas gadatirgū CITS BAZĀRS

Šajā sestdienā, 10. martā, Rīgas tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notiks Vislatvijas Pavasara Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “CITS BAZĀRS”. Pasākumā piedalīsies 270 skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas.

Mūsu pilsētu tirdziņā pārstāvēs 10 uzņēmumi no  Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, 2.vidusskolas un Ventspils Jaunrades nama. 

Ventspils uzņēmumi piedāvās dažādu produkciju – no māla un veidojamās masas darināto tējas maisiņu trauciņus, oriģinālas un unikālas rotaslietas (auskari, brošas, rokassprādzes un kaklarotas), dabīgu kosmētisku produkciju, vāzes un svečturus no lietotām māla pudelēm, piekariņus ar atstarojošiem elementiem, elektronisko spēli reakcijas un atmiņas attīstīšanai, koka plākšņu sensorās ripas sīkās motorikas attīstīšanai, slaimus, dekoratīvus paklājus, kājslauķus, batikotus tekstila izstrādājumus, krāsainas un košas auduma somas.

Paralēli tirdzniecībai jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja piedalīties “Swedbank” rīkotajā “ātrajā randiņā” ar mentoru un saņemt 15 minūšu konsultācijas. Tāpat uzņēmumiem būs iespēja savas biznesa idejas prezentēt uz “CITS BAZĀRS” skatuves, kā arī saņemt konsultāciju pie Patentu valdes stenda, kā patentēt savu produktu. 

Aicinām ventspilniekus, kas plāno apmeklēt Rīgu sestdienā, atbraukt uz tirdzniecības centru “Domina Shopping” un atbalstīt mūsu skolēnus!

Ventspilī šajā mācību gadā darbojas 40 skolēnu mācību uzņēmumi, kuri piedalās skolu un pilsētas līmeņa tirdziņos, savukārt labākajiem ir iespēja piedalīties valsts līmeņa tirdziņos, kas Rīgā notiek rudenī un pavasarī.

Skolēnu mācību uzņēmumu programmu Latvijā īsteno biedrība “Junior Achievement Latvija”. 
Foto: Karīna Ziemele