No 29. līdz 31. jūlijam jau piekto gadu Ghetto Games festivāls Ventspilī.

No 29. līdz 31. jūlijam jau piekto gadu risināsies starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games festivāls Ventspilī.

Ghetto Games Festivāls Ventspilī ir labākais nedēļas nogales galamērķis, kurp doties visai ģimenei – šogad pilsēta ir īpaši parūpējusies par to, lai katram ģimenes loceklim būtu ko darīt, redzēt vai pašam piedzīvot! 

Informācijai seko: https://www.facebook.com/ggfest/?fref=ts

Pasākuma programma: http://www.ventspils.lv/files/dokumenti/zinas/2016/julijs/2_ggfest-2016-programmas.pdf

Ghetto Games festivāls viesmīlīgajā Ventspils pilsētā ik gadu pulcē izcilākos ekstrēmo sporta veidu pārstāvjus no visas pasaules. Kopumā festivāls šajā gadā pulcēs vairāk nekā 1500 dalībnieku 17 sporta veidos no 25 valstīm – īpaši skatāmas un augsta līmeņa sacensības gaidāmas tieši BMX frīstaila un inline skrituļslidošanas disciplīnās, kur gaidāmi teju 100 spēcīgākie pasaules mēroga sportisti. Plašajam Eiropas labāko sportistu sarakstam arī šogad pievienosies kupls skaits ASV, Austrālijas un Kanādas braucēju. Ik gadu festivāls pulcē izcilākos atlētus, spilgtas personības un ekstrēmā sporta leģendas, kā arī tūkstošiem apmeklētāju no visas Latvijas un Eiropas. Ghetto Games festivāls Ventspilī ir unikāls pasākums, un no citiem festivāliem atšķiras ar sportisko un īpaši pozitīvo gaisotni – pasaules labākie sportisti blakus faniem un jaunajiem censoņiem, kuru sapnis ir kļūt tikpat meistarīgiem kā viņu elki. 

Līdzās ekstrēmo sporta veidu sacensībām – skeitbordam, BMX freestyle, inline skrituļslidošanai, flatland, streetbike frīstailam, veikbordam – risināsies sacensības arī mazāk ekstrēmos, bet vienlīdz aizraujošos sporta veidos – starptautiskais turnīrs ielu basketbolā, florbolā, futbolā, kā arī ielu dejās, armvrestlingā, pauerliftingā un Baltijas čempionātā ielu vingrošanā.