Skolēnu video vēstījumu konkurss

ACO_Nordic_skolenu_Par godu Pasaules ūdens dienai ACO Nordic izsludina skolēnu video vēstījumu konkursu, kurš norisināsies no 9. marta līdz 9. aprīlim. Konkursā piedalīties tiek aicināti skolēni vecumā no 12 līdz 18. gadiem.

Lai piedalītos konkursā jāiesniedz aptuveni trīs minūšu garš video vēstījums par tēmām ūdens un vide, ūdens un pārtika, ūdens un veselība, ūdens un urbanizācija vai ūdens un enerģija. Dalībnieki savas idejas ir aicināti pamatot ar nelielu aprakstu. Darbu iespējams iesniegt individuāli, pārī vai grupā līdz četriem cilvēkiem. Darbu iesniegšana paredzēta no 9. līdz 31. martam, bet 1. aprīlī konkursa organizatori video vēstījumus ievietos ACO Nordic sociālā tīkla facebook profilā, kur līdz 3. aprīļa plkst. 24.00 par savu favorītu, nospiežot “Like”, balsos sociālā tīkla apmeklētāji.

Konkursa uzvarētāj darbi būs septiņi– vienu noskaidros interneta balsojumā, bet trīs labāko darbu autorus no katras vecuma grupas (12 – 15 un 16 – 18 gadi), noteiks žūrija, kurā būs viens ACO Nordic pārstāvis un konkursa atbalstītāju pārstāvji. Vairāk par konkursa noteikumiem aicinām lasīt šeit.

Ar konkursu ACO Nordic vēlas pievērst skolēnu uzmanību tīra ūdens un sakārtotas vides problēmām un rosināt jauniešos pārdomas, ka ikkatrs no mums var ietekmēt vidi, lai tā būtu sakopta un droša.

Pērn ACO rīkoja radošo darbu konkursu bērniem “Tīrs ūdens – mūsu bagātība”, kurā tika iesniegti vairāk kā 70 darbi – zīmējumi, veidojumi no plastilīna, maketi no dažādiem materiāliem.

Konkursu atbalsta un par balvām gādā: Mankala stratēģijas galda spēle, Ozolkalns, Skrīveru saldumi, Līgas Karikatūras, Mystery House, Volvo Sporta Centrs, Šokolādes muzejs, Makss un Morics picas.

 

Informāciju sagatavoja:

Karīna Priede, SIA ACO Nordic  Mārketinga speciāliste