Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē, svētdien, 20.oktobrī, norisināsies Saveliev Grand Circus organizēts ledus šovs visai ģimenei ar nosaukumu “Black & White”

Šova producenti sola, ka priekšnesums būs spilgts, dinamisks un neiedomājami krāsains cirka šovs ar žonglieriem, akrobātiem un ekvilibristiem, kuri lidos pāri ledus hallei, piespiežot sastingt un pārsteidzot pat visprasīgāko publiku. Būs skatāmi dažādi priekšnesumi un galvu reibinoši daiļslidotāju triki.

Skatītāj varēs satikties ar Melno un Balto šaha karalieni, spēļu kārtīm un supervaroņiem. Neiedomājamas gaismas un specefekti padarīs šo stāstu par īstu brīnumu, kas uz ilgu laiku paliks atmiņā gan bērniem, gan viņu vecākiem.

Programmā piedalīsies profesionāli daiļslidotāji un starptautiska līmeņa cirka mākslinieki. Ledus šova soliste būs Izraēlas čempione, 2018.gada olimpisko spēļu dalībniece Adele Tankova. Visa šova laikā smaidu un labu garastāvokli dāvinās klauns Monja.

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī uz vietas stundu pirms izrādes, sākot no 5 EUR. Ledus šova norises laiks: 20.oktobris plkst. 17.00