Brīvprātīgā darba veicēji Anja no Krievijas un Džeikobs no Francijas aicina ikvienu iesniegt mākslas darbus izstādei “2020 – labāks gads”.

“Hej, Tu! Jā, tu… Šis  ir bijis grūts gads, vai ne? Mēs katrs savā veidā cīnāmies ar 2020. un to, kas pašreiz notiek. Bet, mūsuprāt, dvēselei un prātam atgūties vislabāk palīdz māksla. Mūzika, gleznas, fotogrāfijas, dzeja, filmas… Tāpēc mēs, Anja no Krievijas un Džeikobs no Francijas, brīvprātīgā darba veicēji Latvijā, aicinām Tevi izpaust sevi jebkādā mākslās veidā par 2020. gadu.

Tas var būt jebkas – īsfilma, reps, dzejolis, foto, glezna, JEBKAS!

Dodies atmiņu ceļojumā un izvēlies kādu no savām skaistajām 2020. gada atmiņām! Vai arī palūkojies nākotnē un pasapņo par to, kas varētu 2020. gadu padarīt par labāko gadu līdz šim. Zini, ka būs arī gaišākas dienas un vienmēr būs rītdiena. Mēs ticam, ka tu vari 2020. gadu padarīt par labāko gadu,” – aicina Anja un Džeikobs.

Iesniegto darbu izstādes atklāšanas pasākums notiks piektdien, 16. oktobrī, plkst. 18.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā. Pasākumā tiks pasniegtas arī balvas, tāpēc autori aicināti ierasties un pastāstīt publikai par savu mākslas darbu, un saņemt balvu.

Mākslas darbi jāiesniedz līdz 13. oktobrim. Ja mākslas darbs ir digitālā formātā, tad sūti to uz [email protected]. Ja tas ir taustāmā veidā, tad atnest to uz Ventspils jauniešu māju.