Piedalies!

Komandas 2 cilvēku sastāvā centīsies izcept pašus gardākos cepumus un laimēt dāvanu karti no KinoRio!

Piesakies ej.uz/bakeoff jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots.Ieeja bezmaksas un visi materiāli tiks nodrošināti.

_________________________________________

Nepalaid garām iespēju piedalīties brīvprātīgā darba projektā ar pievienoto vērtību!

Brīvprātīgais darbs notiks no 2022.gada 1. Septembra līdz 2023. gada 30. Novembrim, Turīnā, Itālijā un projekta vadošā organizācija ir Associazione EUfemia

Ja esi vecumā no 18 līdz 30 gadiem, tad piesakies uz kādu no trim vakancēm:

Tev būs iespēja sniegt ieguldījumu dažādu organizācijas darbības jomu attīstībā: digitālajās un analogās spēlēs, pārtikas, sociālā mākslas un jaunatnes jomās.

Kā brīvprātīgais būsi iesaistīts arī neformālās izglītības aktivitātēs; valodu animācijas un darbnīcas klasēs, gatavošanas darbnīcām un izglītojošas aktivitātes saistībā ar pārtikas izšķērdēšanu un atbalstu pārtikas savākšanā no tirgiem un vietējiem veikaliem. Tev tiks sniegts atbalsts personīgo projektu realizācijā un itāļu valodas kursu nodrošināšanas gada garumā.

Vēlies uzzināt vairāk par šo iespēju?
Iepazīsties ar informatīvo materiālu – https://bit.ly/3nEF5DX

Kā pieteikties?
Aizpildi pieteikuma formu (https://bit.ly/3IdUPqZ) un nosūti savu CV uz e-pasta adresi [email protected], līdz 20. Jūlijam.

____________________________________

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina 18 līdz 30 gadu vecus jauniešus, kuri vasarā vēlas sniegt nozīmīgu labumu sabiedrībai, iegūt pieredzi un doties piedzīvojumā, izmantot plašu brīvprātīgā darba iespēju klāstu visā Eiropā. Vasaras periodā www.pieredzet.lv pieejami ap 60 dažādi brīvprātīgā darba piedāvājumi vairāk nekā 20 dažādās valstīs. Rosinām nekavēties un izdarīt savu izvēli jau tagad!