Par konkursu

Gribi kaut ko darīt, bet neviens nepiedāvā tādu pasākumu, pulciņu, nodarbības, sacensības?

Vai uzskati ka Tu varētu izveidot pasākumu, kas patiks gan tev pašam, gan taviem draugiem un citiem Ventspils Jauniešiem?

Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkurss šādu iespēju sniedz jebkuram 13-30 gadu vecam jaunietim, kurš ir gatavs uzdrošināties realizēt savas idejas.

Vienalga vai tie ir netradicionāli sporta treniņi, vai sacensības, apmācības, radošās darbnīcas, iknedēļas filmu vakari vai mini koncerti pilsētas ielās, kaut vai mazais ghetto games festivāls kādā no Ventspils mikrorajoniem, vistrakākās idejas ir īstenojamas ja pie tām strādā.

Apzinoties, ka ne visi jaunieši ir saskārušies ar projektu pieteikumiem, mēs nodrošināsim, gan kopējas apmācības, lai saprastu, ko nozīmē rakstīt projektu un rīkot pasāku, kā ari atrastu domubiedrus lielākām idejām, gan individuālas konsultācijas. Vairāk par apmācībām lasi sadaļā Apmācības.

 Lai saprastu kā noritēs konkurss, un kas jādara lai tajā piedalītos noteikti izlasi konkursa nolikumu un apskati pieteikuma formu. Tos atradīsi sadaļā Konkursa Nolikums.

Projektus var iesniegt visu gadu, bet tas jāiesniedz vismaz 3 nedēļas pirms projekta īstenošanas!!!

Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkurss tiek rīkots biedrības „Ventspils Jauniešu dome” un Ventspils pilsētas domes sadarbības līguma ietvaros.