Sākusies pieteikšanās Ventspils Jauniešu gada balvai 2019 „9 personības”

Šogad otro reizi norisināsies pasākums Ventspils Jauniešu gada balva 2019 „9 personības” .

Pasākuma mērķis ir apzināt un apbalvot Ventspils pilsētas aktīvākos jauniešus, jauniešu neformālās un formālās organizācijas, jauniešu atbalstītājus un veiksmīgāko Skolēnu mācību uzņēmumu.
Konkurss startē jau pagājušajā gadā iepazītajās nominācijās: „Gada aktīvists”, „Gada biznesa haizivs”, „Gada darba rūķi”, „Gada atbalsts”, „Gada melodija”, „Gada atlēts”, „Gada daiļrade”, „Gada zinātājs”, kā arī jaunā nominācijā: „Gada dzīvīgums”.

Konkurss notiek divās kārtās.

  • Pirmā ir anketu iesniegšana, kurā jebkurš izvirza savus kandidātus. Pretendentus nominācijām var izvirzīt ikviens, par kādu nominācijai atbilstošu personu vai par sevi. Nominācijām var kandidēt jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, bet nominācijā „Gada atbalsts” vecuma ierobežojums nav noteikts.
  • Otrajā kārtā konkursa žūrija izvērtē iesniegtās kandidatūras un izvēlas uzvarētājus.

Izvirzot kandidātu nominācijai ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kas elektroniski pieejama Ventspils Jauniešu portālā http://jauniesi.ventspils.lv vai drukātā veidā pieejama Ventspils Jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 un skolu pašpārvaldēs.

Anketas var iesniegt līdz 22. aprīlim. Ar nomināciju aprakstiem un konkursa nolikumu var iepazīties aizpildot anketu vai Ventspils Jauniešu portālā.

Pasākuma organizatori ir Ventspils skolu Prezidentu klubs, kurā apvienojušies Ventspils izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu līderi.

Projektu finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.