#ĒnuDienaSaeimā 13.februārī

Skolēni, kuri vēlas ielūkoties Saeimas ikdienas darbā, izzināt deputātu un parlamenta darbinieku ikdienu, kā arī labāk iepazīt likumdošanu, aicināti pieteikties Ēnu dienai Saeimā.

Lai pieteiktos, jāiesniedz motivācijas vēstule un pieteikums, kas līdz 5.februārim jānosūta uz e-pastu [email protected]

“Varbūt tieši Ēnu dienā jūs gūsiet impulsu savas profesijas izvēlei, dziļākai interesei par politiku, jurisprudenci, tautsaimniecību vai kādu citu jomu. Jau pavisam drīz tieši no jūsu aizrautības, zināšanām un vēlmes sasniegt lielākus mērķus būs atkarīga Latvijas nākotne,” aicinot skolēnus, uzsver Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Ēnu dienā skolēni aicināti sekot Saeimas priekšsēdētājas, Saeimas Prezidija locekļu un deputātu darbam. Tāpat skolēniem piedāvāta iespēja iepazīt Saeimas darbu, “ēnojot” parlamenta juristus, tulkus, protokola un sabiedrisko attiecību speciālistus, komisiju konsultantus, kā arī citus darbiniekus.

Ēnu dienā paredzēta tradicionālā Saeimas priekšsēdētājas uzruna Sēžu zālē, kā arī Ēnu dienas dalībnieku kopīgā fotografēšanās. Skolēniem būs iespēja apmeklēt komisiju sēdes, kā arī citus parlamenta plānotos pasākumus. Šajā dienā skolēni varēs vairāk uzzināt par parlamenta organizēto projektu “Jauniešu Saeima” un skolu programmu “Iepazīsti Saeimu!”.

Parlaments ir viena no valstī populārākajām “ēnošanas” vietām. Saeima Ēnu dienā piedalās jau vienpadsmito gadu pēc kārtas, un šajos gados kopumā deputātus un darbiniekus ēnojuši jau vairāk nekā 2200 skolēnu.

Vairāk informācijas: http://www.saeima.lv/…/sabiedribas-lidzdal…/enu-diena-saeima

Ēnu diena visā Latvijā notiks 13.februārī.

https://www.facebook.com/Jekaba11/videos/294530361206301/UzpfSTMxODI3Mjg3ODM4MDk0NTo5MzM0MzA3ODM1MzE4MTU/