Jauniete dalīsies pieredzē par iespējām Eiropā

Trešdien, 21. novembrī plkst. 16:00, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēkne Paula Kukle aicina uz pasākumu, lai citus Ventspils jauniešus iepazīstinātu par plašajām iespējām, ko jauniešiem piedāvā Eiropas Savienība.

Paula pati ir bijusi dalībniece nupat Portugālē notikušā programmas “ERASMUS+” projektā “ERICA”. Šī projekta mērķis ir apvienot Eiropas jauniešus, veicināt ilgtspējīgu attīstību un pieredzes apmaiņu, tādēļ jauniete labprāt dalīsies ar savām zināšanām, iespaidiem un pieredzi.

Ventspils Jauniešu māja un Ventspils Jauniešu dome ikdienā izmanto dažādas Eiropas Savienības programmas, kas domātas jauniešiem, kā arī iesaista tajās Ventspils jauniešus. Tie ir gan Eiropas brīvprātīgā darba projekti – esam uzņēmuši Ventspilī jau 15 ārzemju jauniešus, bet 3 jaunieši ir devušies smelties pieredzi ārzemēs, tās ir arī jauniešu apmaiņas par dažādām aktuālām tēmām, kurās mūsu jauniešu grupas dodas, lai satiktos ar domubiedriem. Arī uzņēmējdarbības tēmā skolēni un studenti ar mūsu starpniecību piedalās izglītojošos projektu pasākumos Baltijas un Ziemeļvalstīs.

Aicinām piedalīties visus interesentus!