IEPAZĪSTI KĒRLINGU VENTSPILS KĒRLINGA KLUBĀ!

Ventspils kērlinga klubs aicina interesentus iepazīt olimpisko sporta veidu – kērlingu!

Kērlings ir spēle, ko var spēlēt ikviens – sākot no jauniešu, līdz senioru vecumam. Lai sāktu spēlēt kērlingu, iesākumā pietiks ar vēlmi pamēģināt un nedaudz sportiska azarta.

Tāpēc Ventspils kērlinga klubs, turpina interesentus iepazīstināt ar Olimpisko sporta veidu kērlingu, aicinot – nāciet, mācieties un spēlējiet kopā ar mums!

Ventspils kērlinga klubs aicina interesentus iepazīt olimpisko sporta veidu – kērlingu!

Kērlings ir spēle, ko var spēlēt ikviens – sākot no jauniešu, līdz senioru vecumam. Lai sāktu spēlēt kērlingu, iesākumā pietiks ar vēlmi pamēģināt un nedaudz sportiska azarta. Tāpēc Ventspils kērlinga klubs, turpina interesentus iepazīstināt ar Olimpisko sporta veidu kērlingu, aicinot – nāciet, mācieties un spēlējiet kopā ar mums!

Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, taču Ventspils kērlinga klubs ar Ventspils pilsētas domes un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu jaunās sezonas sākumā ir sagādājis visiem interesentiem, kuri vēlas apgūt kērlinga spēli, iespēju bez maksas apgūt kērlinga spēles iemaņas.

Aicinām ikvienu interesentu, bet ne jaunākus 12 – 13 gadiem. Trīs nodarbībās Ventspils kērlinga kluba biedru vadībā būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus – iepazīties ar kērlinga spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot, un kas zina – var būt tieši kērlings ir jūsu sporta veids!

Trīs oktobra svētdienu rītus gaidām Jūs Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē:

  • 7.oktobrī

plkst.09.45  – tiekamies foajē uz īsu  instruktāžu
plkst.10.00 – 11.30 – nodarbības uz ledus

  • 14.oktobrī

plkst.10.00-11.30 – nodarbības uz ledus

  • 21.oktobrī

plkst. 10.00-11.30 – nodarbības uz ledus

Vēl piebilstams, ka kērlinga spēlētājam ir nepieciešams ērts, vidēji silts sportisks apģērbs, cimdi un maiņas sporta apavi (ja kājas ir salīgas, vēlams apavos ielikt zolītes ar foliju). Uz ledus neklājas kāpt ar ielas apaviem. Kērlinga apmācībai nepieciešamo inventāru – birsti un slīdzoli varēs saņemt hallē.