Notiks informatīvs pasākums par augstākās izglītības iespējām Dānijā

Trešdien, 26. septembrī, plkst. 16:00 aicinām vidusskolēnus uz informatīvu pasākumu, kurā būs iespēja uzzināt par plašajām iespējām studēt Dānijā.

Pasākumā izglītības aģentūra “Study Start” pastāstīs par dažādajām studiju iespējām (bakalaura, pirmā līmeņa un maģistra programmām), par izmaksām studējot un dzīvojot Dānijā, kā arī par pieteikšanās kartību un uzņemšanas prasībām. Zinot jau laicīgi uzņemšanas prasības augstskolās, jaunieši jau laikus var gatavoties un uzlabot atzīmes, kas pēc tam palīdzēs vieglāk iestaties augstskolās.

“Study Start” pretendentiem piedāvā konsultācijas un pieteikšanos studijām bez maksas. Aģentūra darbojas jau 13 gadus un ik gadu studijas Dānijā uzsāk apmēram 100 jauniešu no Latvijas. Tā kā aģentūra atrodas Dānijā, tad sadarbība ar Dānijas augstskolām ļauj sniegt kvalitatīvu un daudzpusīgu palīdzību jauniešiem, kas plāno doties studēt uz Dāniju. Piemēram, palīdzība iestāties bez IELTS un TOEFL testu kārtošanas, kas daudziem jauniešiem ir par dārgu. Tā vietā var kārtot tiešsaistes angļu valodas testu/eseju, kas atbilst Dānijas augstskolu prasībām un ir daudz lētāks. “Study Start” palīdz arī ar sadzīves jautājumu risināšanu, kas atvieglo iedzīvoties jaunajā vidē.

Galvenie fakti par studijām Dānijā:

1. studijas visiem ES pilsoņiem ir bez maksas,
2. visi pilna laika studenti var saņemt Dānijas valsts stipendiju 750 EUR mēnesī,
3. studijas notiek angļu valodā,
4. kopā tiek piedāvātas 60 bakalaura un 1. līmeņa studiju programmas (tāpat arī e-apmācību un dubultā grāda programmas – par tām plašāk informatīvajā pasākumā),
5. iestāšanās ir bez iestājeksāmeniem, vērtēšana notiek pēc vidējās atzīmes liecībā.

Dalība pasākumā ir bez maksas.