“Kašera sapņu fabrika” Amatu mājā 21.aprīlī!

Sestdien, 21. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 14.00 Ventspils Amatu mājā viesosies “Kašera sapņu fabrika” un tās direktors Kaspars Blūms-Blūmanis, – plašākai sabiedrībai pazīstams kā Kašers.

Turpinot Amatu mājas ciklu “Praktiskais ventspilnieks” 21. aprīlī būs iespēja dzirdēt Kašera lekciju par stila evolūciju. Pēc lekcijas ikviens apmeklētājs varēs radoši izpausties fotosesijā pie fotogrāfa, pielaikojot Kašera radītos tērpus, piedzīvojot stila pārmaiņas un iejūtoties ekstravagantos tēlos.

Kaspars Blūms – Blūmanis jeb Kašers plašākas sabiedrības atpazīstamību ieguvis, piedaloties LNT talantu šovā, kurā pārsteidza skatītājus ar savu drosmīgo stilu un paša darinātajiem tērpiem. Šobrīd Kašers ir “Kašera sapņu fabrikas” direktors, rada mākslu, rīko pasākumus, veido tērpu dizainu un ir radoša personība.

Kašera sapņu fabrika ir radošu cilvēku apvienība, kas ietver dažādu mākslas veidu lietpratējus, entuziastus un līderus, kuri, apvienojot savas zināšanas, prasmes un iniciatīvu, palīdz attīstīt viens otra idejas.

21.aprīlī ikviens, kurš vēlās satikt Kašeru, uzzināt vairāk par stilu un tā evolūciju, piedzīvot stila pārvērtības un vienkārši pavadīt aizraujošu sestdienu, ir aicināts uz Ventspils Amatu māju no plkst. 12.00. Ieeja ar muzeja ieejas biļetēm.