28. septembrī Ventspils Jauniešu mājā notiks seminārs „Iesaisties!” 

2017. gada 28. septembrī Ventspils Jauniešu mājā, Kuldīgas ielā 13, no plkst. 10:00 notiks biedrības “Ventspils Jauniešu dome” organizētais seminārs „Iesaisties!”.

Semināra četrās sesijās uzņēmēji, piemēram Artis Daugins – īpašnieks uzņēmumam “Blue Shock Race”, kā arī pašmāju konditorejas “Bitīte” īpašnieks Oskars Bierants dalīsies ar saviem veiksmes stāstiem runās par to, kāpēc viņi nolēma sākt uzņēmējdarbību. Kā arī potenciāli jaunie uzņēmēji dalīsies ar savām biznesa idejām un apspriedīs to plusus un mīnusus kopā ar sesijas dalībniekiem. 

Projekta mērķauditorija ir studenti un nesenie augstskolu absolventi uzņēmējdarbības jomās, kā arī jaunieši, kuriem ir biznesa idejas vai jaunieši, kuri vēlas sākt savu biznesu, kā arī jaunizveidotie uzņēmumi, kas vēlas gūt pieredzi.

Seminārs ir daļa no Interrreg Latvijas- Lietuvas LLI-143 Gatavs biznesam! (Ready for Business/ReforB) projekta, kurā piedalīsies dalībnieki no Latvijas un Lietuvas un seminārs norisināsies angļu valodā.

Dalības pieteikšana seminārā ir noslēgusies!

Interreg Latvijas – Lietuvas programmas 2014.–2020. gadam mērķis ir sekmēt programmas reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisko attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam. 

Šo projektu finansē Eiropas Savienība, Latvijas valsts un Ventspils pilsētas pašvaldība.

www.europa.eu, www.latlit.eu 

Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild biedrība Ventspils Jauniešu dome un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.