Sākas pieteikšanās airu laivu sacensībām “Neptūna kauss”

Ventspils Kultūras centrs līdz 4. jūlijam aicina ikvienu Jūras svētku svinētāju pieteikties atraktīvajām airu laivu sacensībām “Neptūna Kauss”.

Aicinām draugu kompānijas vai uzņēmumus ar darba kolēģiem izveidot desmit cilvēku komandu un piedalīties airu laivu sacensībās “Neptūna kauss” 8. jūlijā Ventspils Jūras svētkos no plkst. 13:00 līdz 15:30 Ostas ielas promenādē, ierastajā vietā pie Piemiņas akmens aiz Govs ceļotājas..
 
Plkst. 12.30 notiks dalībnieku starta secības izloze un iepazīšanām ar laivām, bet plkst. 13.00 notiks sacensību sākums. 
 
Sacensību pirmās vietas ieguvēji tiks pie 140 EUR naudas balvas un Užavas alus, bet otrās vietas ieguvēji iegūs 100 EUR naudas balvu un Užavas alus kastes. Divas komandas, kuras iekļūs pusfinālā, iegūs balvā Užavas alus kasti. Interesantākajai un atraktīvākajai komandai par dalību sacensībās tiks dāvāta naudas balva 40 EUR vērtībā un Užavas alus kaste.
 
Airu laivas ir kanoe tipa „Voyager” laivas. Komandā jābūt 10 dalībniekiem – airētājiem, bet vienpadsmitais cilvēks laivā ir „Campo” stūrmanis. Jautrās distances garums Ventas ūdeņos – 200 – 250m. Sacensības norisināsies vairākās atlases kārtās – priekšbrauciens, ceturtdaļfināls un fināla brauciens.
 
Pieteikties sacensībām var līdz 4. jūlijam rakstot vai zvanot Ventspils Kultūras centra producentam Robertam Grinbergam e-pasts: [email protected]  tel. 26562114
 
Piesakoties jānorāda komandas kapteiņa vārds, uzvārds, kontakttālrunis, komandas nosaukums, devīze un īsa informācija par komandas dalībniekiem.

Foto: Ventspils Kultūras centra arhīvs