Sezonas noslēguma skrējiens Ventspilī 26.novembrī

Jau tradicionāli, novembra pēdējā sestdienā, 26.novembrī, Ventspils Maratona klubs sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi rīko sezonas noslēguma skrējienu Ventspilī.

Galvenais starts būs 10km distancē, kurā tiks apbalvoti 10 ātrākie puiši un 10 ātrākās meitenes. Šajā skrējienā nav obligāti jāsacenšas, var vienkārši šo dienu pavadīt veselīgā skrējēju sabiedrībā, un bez laika kontroles veikt 2,5 km, 5km vai 7,5km distanci un saņemt piemiņas balvu, šogad tas būs profesionāls sporta šeikers ar pasākuma piemiņas atzīmi.

Šajā skriešanas sezonas noslēguma pasākumā varēsiet izbaudīt garšīgu putru ar zemeņu ievārījumu, mandarīnus, tēju un labu mūziku.

Starts skrējienam tiks dots 26. novembrī pl.13.00 Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā, viens aplis būs 2.5km garš un tas vedīs pa Renķu dārzu un pilsētas ielām, katrs aplis ies cauri Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžai, kas būs ap 100 metriem. Galvenās distances skrējējiem būs jāveic 4 apļi jeb 10 km, bet varēs skriet arī vienu, divus vai trīs apļus, izvēloties distanci pēc savai sagatavotības.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies ap 300 dalībniekiem, katru gadu sacensībās piedalās arī Latvijas labākie skrējēji. Plānojam, ka šogad piedalīsies jau vairāku pēdējo gadu uzvarētājs Reinis Hartmanis.

Reģistrēties sacensībām aicinām mājas lapā http://www.sportlat.lv. Tiem, kuri būs reģistrējušies skrējienam portālā http://www.sportlat.lv, dalības maksa sacensībām ir 2 EUR pieaugušajiem, bet jauniešiem līdz 23 gadu vecumam un senioriem virs 55 gadiem – 1 EUR. Dalībniekiem, kuri nebūs reģistrējušies Sportlat portālā, dalības maksa būs 4 EUR. Dalības maksa būs jāsamaksā sacensību norises vietā, Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā 26.novembrī no pl. 11.00, pie numuru izņemšanas.

Apbalvošana ceremonija plānota pl.14.30.

Esi aktīvs un piedalies!

Sacensības notiek ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu!